Клуб Ділових Людей та Громадська Школа Бізнесу представляють новий проект – Basic Business Competences –програму навчання для лінійних менеджерів учасників Клубу.

Програма складається з окремих тематичних курсів, кожен з яких – з чотирьох занять. Унікальність програми – у спікерах-практиках, які на власному досвіді знають, як ефективно використовувати ті чи інші інструменти для бізнесу.

Після завершення кожного курсу учасникам видаватимуть сертифікати. Для менеджерів учасників Клубу Ділових Людей участь у програмі безкоштовна, для всіх інших вартість курсу складає 500 грн.

«Ми часто чуємо від підприємців про труднощі з формуванням ефективної команди. Basic Business Competences – програма, яка допоможе «виховати» успішних менеджерів для збільшення прибутків бізнесу наших учасників», – Голова Клубу Микола Савуляк.

Перший курс «Тайм-менеджмент» (спікер – Роман Кушнір) розпочнеться 13 березня 2015 року. Ціль курсу – навчитися використовувати наявний час якнайпродуктивніше, встигати досягати цілей та надати дієві інструменти для особистого тайм-менеджменту.