Атмосфера «абсолютного шоколаду» у Львові.

На вас чекає:

I поверх
Ярмарок шоколадних виробів, де найкращі виробники та представники шоколадної індустрії, кондитерські та майстерні шоколаду ручної роботи презентують свої вироби, зроблені спеціально до Свята.
Цьогоріч спеціально до Свята створено нові інсталяції – гігантська коробка цукерок, а також великий шоколадний млин!
«Львівська свічкова мануфактура» виготовить свічки, які за формою, кольором та ароматом нагадуватимуть справжній чорний шоколад. А для найбільш допитливих ще й проводитимуть майстер-класи, на яких покажуть і розкажуть як робити свічки.
Відомий шоколатьє Валентин Штефаньо створить Святковий стіл з неймовірними шоколадними виробами. Також шоколатьє презентує столик для двох, весь зі справжнього шоколаду. Кожен охочий зможе поласувати унікальними десертами, здійснивши благодійний внесок. Усі кошти буле передано у «Фонд Гарнізонного храму Св. Петра і Павла у Львові» для надання допомоги сім’ям військовослужбовцям у зоні АТО.
На гостей чекатимуть щоденні конкурси та подарунки на головній сцені.

II поверх
«Майстерня шоколатьє» разом з Західною шеф-групою - майстер-класи професійних кондитерів.
Галерея скульпторів, де створюватимуть неймовірні скульптури з шоколадних брил, частина експонатів вже традиційно доповнить шоколадне місто Львів.
У Дитячій шоколадній країні працюватиме казкова кондитерська, де маленькі шоколатьє готуватимуть солодощі разом з майстрами центру «Веселий Вулик», створюватимуть фігурки з марципану з кондитерами шоколадної майстерні «Леополіс», працюватиме майданчик NRAVO Kids з майстер-класами від компанії-розробника розвиваючих мобільних ігор для дітей. Дитяча велокнигарня «Чаргород» запропонує маленьким відвідувачам міні-театр та аквагрим, а у Творчій Майстерні Лиса Микити навчать робити багато цікавих речей.
Разом із студією «Винахідник» конструюватимуть «шоколадні» солодощі. Кожен учасник стане LEGO-шоколатьє та отримає сертифікат «Юного винахідника Шоколадної Країни».
Також для маленьких непосидючих відвідувачів влаштують міні-диско.

Особливі заходи Національного Свята Шоколаду:
7 березня
12:00-21:00
I поверх
На головній сцені Свята:
14:00 - 17:00 - IV Чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер», де креативні кондитери, які володіють особливими рецептами приготування шоколадних виробів, презентуватимуть свої творіння, історії та змагатимуться за звання найкращого кондитера-аматора.
Майстер-клас за участю професійного кондитера та учасників конкурсу кондитерів-аматорів!
8 березня
12:00-21:00
I поверх
На головній сцені Свята:
15:00 – 16:00 – Створення величезного шоколадного трюфеля та пригощання гостей Свята разом з шоколадною майстернею «Леополіс»