Любов є початком усіх добрих справ! Вона об’єднує закохані серця , будує сім’ю, спонукає до жертовності одного заради іншого! Саме такої любові спрагла людина сьогодні і саме таку любов благословляв св. Валентин.

У програмі:

1.​ Майстер-класи з розпису кераміки, скляних виробів до дня св.Валентина (горнятка, дзвніночки, вазочки) та ляльки-мотанки нерозлучники;

2.​ Запрошуємо на галявину «Любові» (можливість написати романтичні побажання валентинки) розвішати на дереві «Кохання».

3.​ Лекція-дискусія "Намалюй своє кохання" тривалість 1.5 години

Веде лекцію психолог, арт-терапевт Олена Микита.

4.​ Зробіть собі та вашій коханій людині подарунок на День закоханих – фотосесію! У музеї діятимуть дві фото-зони одекоровані в романтичному стилі, де працюватимуть більше 5 професійних фотографів, які будуть знімати закохані пари та ваші щасливі обличчя. 

При вході у музей буде розміщена скринька із валентинками- цитатами про любов для кожного відвідувача.

А також Ви зможете почастуватися свіжопеченим хлібом та пряниками-поцілунчиками - солодкими частунками із правдивої печі; Відвідати Козацьку слободу та влучити у «серце» стрілою Любові; викувати серце чи підкову кохання на кузні; посмакувати смачними козацькими стравами.

І найцікавіше, запрошуємо долучитися до конкурсу «Напиши привітання – отримай подарунок!» у якій пари, або ті, що шукають пару – напишуть привітання на валентинці, повішать її на «Дереві кохання» , сфотографуються , розмістять фото у фейсбуці , вподобають сторінку музею та отримають подарунок (3 найкращі номінанти).

Детальніші умови конкурсу:

1)​  На «валентинці» котру знайдете біля « Дерева кохання» написати своїй найдорожчій людині привітання зі святом, або зізнання у коханні. (Всі необхідні матеріали будуть у наявності.).

1)​ Сфотографуватися – з « валентинкою» та повісити її на дерево.

1)​ Розмістити фото в фейсбуці з посиланням на місце, де відбувалася акція (Музей), та вподобати сторінку музею ( у фейсбуці).

Посилання на сторінку є на вхіднім квитку.

Після акції будуть визначені три пари -переможці.

За детальнішою інформацією: 271-21-01