Мета конкурсу – відновлення традицій приготування наливок, які притаманні Галичині впродовж багатьох сотень років. Адже відомо, що саме з нашого краю мода на наливки свого часу поширилася на інші українські та польські землі. Наливкова традиція також є невід’ємною частиною європейської культури споживання, притаманної Галичині.

Наливки дегустуватимуть члени представницького журі та гості. Оцінювання відбуватиметься у двох категоріях: солодкі та несолодкі наливки. Оцінка складатиметься з балів журі та голосів, які віддаватимуть глядачі-дегустатори. Окрім наливок, можна буде спробувати також традиційні галицькі закуски.

Для участі в конкурсі потрібно зателефонувати на номер 098 306 10 25  (Олексій) або написати лист  на електронну скриньку [email protected] з заголовком «Конкурс наливок». Зголоситися треба до 15:00 год 7 червня. Обов’язкова умова участі – надати щонайменше 1 літр наливки для дегустації. Для переможців в обох номінаціях передбачено грошові призи: по 2500 гривень. Також буде розіграно кілька спеціальних призів від організаторів та членів журі.