У програмі прем'єра вистави у виконанні аматорського театру «Сміх і сльоза» (режисер І. Дзядига) о 15:00.

До Дня музеїв, 18 травня 2014 року Історико-краєзнавчий музей м. Винники та Винниківска міська рада запрошують на фестиваль сиру і бринзи, на якому різноманітні сирні вироби будуть представляти майстри сироваріння із Хуста, Космачу, інших міст Прикарпаття та Закарпаття. Різноманітну сирну продукцію представлятимуть «Смак українських Карпат» і «Селиські сири», крім того, власники фермерського господарства «Шеврет» із Мостиського району запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією, а представники товариства «Жива земля» - молочні продукти за швейцарськими рецептами.

Гості ярмарку матимуть змогу придбати «солодку» продукцію винниківських пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецьку, покутську та гуцульську кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь, а також спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.

Організатори ярмарку запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, ковальства, лозоплетіння, ткацтва, різьбярства, малярства на склі та яворівських розписів.

Телефон для довідок: +38(032) 296-33-33; (032) 296-01-9.