Національний центр Олександра Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно випускає в національний кінопрокат другу збірку українських короткометражних фільмів «Українська Нова Хвиля».

1. «Стеляться тумани» (реж. Дмитро Лісенбарт);
Жанр: анімація, музика
Мінімалістична анімація, виконана у чудовому народницькому стилі з використанням українських орнаментів, зорових образів, які відповідають сюжетній лінії однойменно їкомпозиції гурту «Юркеш», що супроводжує мультиплікаційну роботу. Про родове коріння, молодість та любов.

2. «18+» (реж. Роман Бровко);
Жанр: комедія
19-річна героїня фільму намагається розпрощатися зі своєю незайманістю в угоду сучасним стереотипам, аби не бути «білою вороною» серед своїх однолітків. У цьому їй допомагає подруга, яка впевнена: «бути незайманою в дев'ятнадцять - підозріло та аномально».

3. «Неменше 50кг» (реж. Марина Артеменко);
Жанр: комедія
Щоб повстати проти стереотипів суспільства, Леся починає боротися з власною вагою–набирати кілограми. Бажання полегшити свою буденність супроводжується виникненням комічно-драматичних ситуацій на роботі, що врешті-решт допомагає героїні змінити своє ставлення до себе, до оточення і стати простішою.

4. «Німфо» (реж. Олег Борщевський);
Жанр: драма, фантастика
Перша українська еротична драма з елементами фантастики!
Вона вродлива і бажана. В неї неймовірний потяг до сексу та вроджена сексуальність, яка приваблює як жінок, так і чоловіків.Але, вона змушена задовольнятися увагою лише циніків, покидьків та безпринципних пікаперів, віддаватися їм… І це її свідомий вибір. Її вроджений, надприродний дар – її ж прокляття. Вона – німфо!

5. «Кисневий голод» (реж. Анастасія Максимчук);
Жанр: драма
Щоб вдихнути «свіже повітря» у довготривалі, сталі стосунки, освіжити відносини та повернути втрачену пристрасть, достатньо комусь одному зробити «перший крок» і вийти за рамки сірої буденності.

6. «Інь, і що зним робити» (реж. Мирослава Хорошун).
Жанр: комедія
Коли чоловік вимогливої тасуворої директорки цирку занедужує, героїня змушена шукати допомоги. Але, як виявляється, причина недугу не в хворобі, а в ній самій. Щоб повернути своєму коханому здоров'я і знову стати щасливою, їй потрібно відповісти на, здавалосяб, просте питання: «хто вона, впершу чергу, директор чи жінка?».

Збірка триває 100 хв. та демонструється з FullHD носія українською мовою.
Вікове обмеження - 16 років.