Громадська організація «Creart» запрошує

«Сушка» - міжнародна акція з обміну фотографіями, придумана і вперше реалізована в Санкт-Петербурзі в 2010 році. З тих пір Сушка пройшла в більш ніж 100 містах Росії та світу і зібрала понад 45 000 учасників.

Що вирізняє «Сушку» з-поміж інших виставок?

По-перше – вона безкоштовна – формат заходу не передбачає плату за участь як для учасників, так і для глядачів. По-друге – для того, щоб прийняти участь у «Сушці» не потрібно заповнювати ніяких реєстраційних форм, які зазвичай займають більше часу, ніж сама підготовка до заходу. По-третє – учасником сушки може стати кожен охочий. Не важливо який у вас фотоапарат, досвід роботи чи рівень майстерності – «Сушка» відкрита для всіх, хто хоче поділитися своїми роботами з оточуючими. П’ята відмінність, чи то пак особливість філософії заходу – кожен охочий зможе забрати чиєсь фото в обмін на власне.

Що стосується формату цьогорічної, жовтневої «Сушки», то він (як і зазначалося у попередньому інтерв’ю) зазнав радикальних змін: захід буде проводитися на новому місця – на території ринку «Вернісаж» і тривати він буде не увесь день, а увесь ВЕЧІР (з 20:00 до 23:00).