Перший Фестиваль піци, приурочений до 15-ліття мережі ресторанів “Піца Челентано”. Після нашого міста Фестиваль помандрує іншими містами України, де є заклади цієї мережі.

На території Фестивалю ходитиме власна валюта – піца-токени, яку можна заробляти та витрачати на сувеніри та піцу. Зокрема, це можна буде зробити у міні-паркові Pizza Land на відкритих тематичних “атракціонах”. Вже зараз на фестивалі “Львівська забава” можна спробувати свої сили у першому з них – “Піца-твістер” працює при вході до Парку культури.

За 15 років у мережі “Піца Челентано”, яку заснували львів’яни, було виготовлено рекордну кількість піц – очікується, що на Фестивалі буде спечено стомільйонну піцу.

У фестивалі братимуть участь майстри італійської піци з Неаполя. Вчора до Львова прибув піца-маестро зі світовим ім'ям, співорганізатор Фестивалю піци у Неаполі, засновник школи піцайоло та групи піца-акробатів "Franco's Pizza" пан Франко Ворія.

Для того, щоб анонсувати свою участь у фестивалі піци у Львові, а також щоб допомогти зібрати кошти на реанімобіль для обслуговування онкохворих дітей "Чорнобильської лікарні" міста Львова у п'ятницю 13 вересня з 19:00 до 21:00 у ресторані "Pizza Celentano Ristorante" (вул. Галицька, 1) можна буде замовити піцу "Ді маестро" від пана Франко. Засновник "Franco's Pizza" обіцяє незабутнє шоу для гостей фестивалю.