Ми - львів'яни! - - 032.ua

Ми - львів'яни!

Олег Ебінгер
Голоси: 653
Опис
Олег львів’янин. Регіональний директор Львівської філії компанії Winbau.
Ліля Ваврін
Голоси: 579
Опис
Ліля корінна львів’янка, співачка, радіо і телеведуча. Працює на професійній сцені з 1991 року. «Я щаслива,бо співаю те, що подобається мені і моїм слухачам. Це ідеальна гармонія, коли ніхто не змінює себе заради популярності і грошей». Моя музика – це я і ви».
Марія Захарко
Голоси: 404
Опис
Марія, менеджер по роботі з клієнтами, 21 рік. Народилась і проживаю у Львові. Навчаюсь заочно у Національному Університеті "Львівська Політехніка". Зі Львовом поєднане усе моє життя, Робота, друзі та сім'я! Прекрасне це місто, і ввечері, і зранку Тому пишаюсь тим, що Я - ЛЬВІВ'ЯНКА!!!
Катерина Тарасова
Голоси: 372
Опис
Катя, 22 роки. Студентка 5-го курсу Львівської комерційної академії "Маркетинг", менеджер з реклами. " Не можливо стримати посмішки і радості на лиці, коли проходиш старовинними вуличками міста Лева, і насолоджуєшся ароматами різних сортів кави, які доносяться з місцевих кав'ярень та ще й у сонячну погоду. Я КОРІННА ЛЬВІВ'ЯНКА І ЦИМ ПИШАЮСЬ."
Борис Олександрович Бозієв-Раковський
Голоси: 133
Опис
Борис Бозієв-Раковський, львів’янин, 1973 року народження. Степень MBA Власник мережі спеціалізованих магазинів портативної техніки "UBC".
Оксана Кристиняк
Голоси: 88
Опис
Оксана арт-директор «Львівської газети». Корінна львів’янка. Любить подорожувати, та найбільше закохана у рідне місто, в його спокій і гостинність.
Ярина Чухань
Голоси: 81
Опис
Ярина, 24 роки, бухгалтер. Любить посміхатися і щирих людей. Має багато друзів, особливо львів’ян.
Ніна Кириченко
Голоси: 56
Опис
Ніна, 24 роки, працює в сфері поліграфії. Захоплюється вирощуванням кактусів, колекціонує їх. Найяскравіша подія, пов’язана зі Львовом – це похід на Високий Замок.
Орест Гудзь
Голоси: 47
Опис
Орест львів’янин, територіальний менеджер Львівської філії компанії WINBAU. Одружений.
Христина Гоянюк
Голоси: 46
Опис
Христина Гоянюк, пенсіонерка, медик-бактеріолог за освітою. Особисто знайома з екс-президентом Франції – Жаком Шираком. Передісторія цієї зустрічі сягає 1995 року. Саме тоді розпочалося листування простої української жінки з одним із найвідоміших в Європі політиків. Пані Христина мріє виграти великі гроші, аби здійснити заповітну мрію – помандрувати екзотичними країнами. Азарт додає їй неабиякої наснаги.
Львівський міський центр реабілітації "Джерело"
Голоси: 45
Опис
22. Львівський міський центр реабілітації. Навчально -реабілітаційний центр "ДЖЕРЕЛО». Особливістю центру є те, що він створювався з ініціативи батьків, які виховують дітей з особливими потребами. "Джерело" заснований в 1993 році. Протягом 19-ти років діяльності центру навчально-реабілітаційними програмами охоплено понад 2,5 тис. дітей та молоді з особливими потребами віком від народження до 35 років. "Вони вміють радіти найменшим дрібницям у житті».
Христина Левус
Голоси: 38
Опис
Христина інженер – землевпорядник. Народилася у місті Золочеві. Приїхавши до Львова, відразу зрозуміла, що тут залишиться назавжди. Львів - це місто, в яке закохуєшся з першого погляду і вже назавжди.
Ірина Гамрищак
Голоси: 38
Опис
Ірина журналіст «Львівської газети». Вважає, що Львів ідеальний, тільки йому бракує моря. Львів, це не просто бруковані вулички, стародавня архітектура і запах кави. Львів - це насамперед особлива атмосфера, яку не можна не любити"
Руслан Заєць
Голоси: 35
Опис
Руслан журналіст, 25 років. Зі Львовом познайомився у 2005 році, коли зі Славути Хмельницької області приїхав навчатися на факультет журналістики ЛНУ ім. І.Франка. Львів мене прийняв - за що йому дякую.
Юрій Чухань
Голоси: 34
Опис
Юрій, 24 роки, працює у Львівській міській раді, відділ праці. У 2012 році створив сім'ю з чарівною львів'яночкою.
Галина Балух
Голоси: 34
Опис
Галина, 29 років, організатор вечірок, живе нічним життям Львова. Любить цікаві знайомства і фотографуватись.
Оля Батюсь
Голоси: 30
Опис
Оля, 19 років, студентка Львівського педагогічного коледжу. Фах – практичний психолог, соціальний педагог. Любить вечірній Львів, прогулянки парком, музику, яка заворожує. Вважає, що «Добрі серця – це сади, добрі слова – це коріння, добрі  думки – квіти, а добрі справи – плоди».  
Наталя Гудз
Голоси: 29
Опис
Наталя, 25 років. Закінчила ЛНУ ім.. І. Франка, факультет міжнародні відносини. Працювала в прикордонній службі, довелося служити в лавах армії.
Галина Питак
Голоси: 27
Опис
Галина, 23 роки. Народилася в селі Підлісся, Золочівського р-ну, звідти родом був Маркіян Шашкевич. На даний час працює медсестрою. У Львові зустріла своє перше кохання.
Людмила Ваховська
Голоси: 26
Опис
Людмила, 57 років. Навчалася у Львові, зараз працює у Бродівській районній лікарні. Матір двох синів. Зі Львовом пов’язані і хвилюючі моменти життя, коли львівські лікарі спасли життя чоловікові, і радісні – коли у Львові пані Людмила вручала коровай колишньому президентові України Віктору Ющенко.
Андріан
Голоси: 25
Опис
Андріан, фізичний реабілітолог у Львівському міському центрі реабілітації «Джерело».
Оксана Цебрівська
Голоси: 23
Опис
Оксана дизайнер. Одружена. Своє кохання зустріла саме у Львові, тут і залишилась.
Уляна Вербицька
Голоси: 23
Опис
Уляна, 24 роки. Журналіст. Зі Львовом знайома ще з лона матері. З того часу пишаюсь, що я львів'янка.
Мар’яна Щупак
Голоси: 22
Опис
Мар’яна, працює у Львівській міській раді, відділ праці. Події, які найбільше запам’ятались у Львові – це «Євро -2012».
Михайло Мисак
Голоси: 21
Опис
Михайло головний інженер з техніки безпеки у ПП Час Пік. У Львові народився, живе, був вперше закоханий і вперше побитий. Найбільший спогад – сімейна фотографія із футбольним кубком під час «Євро 2012».
Ірина Біла
Голоси: 21
Опис
Ірина, психолог у Львівському міському центрі реабілітації «Джерело»
Оксана Потимко
Голоси: 21
Опис
Оксана незряча, керівник проекту «Відчинилося життя». Пані Оксана долучилася до багатьох соціальних проектів. А саме до створення інструкції до ліків, які можна прочитати пальцями, озвучення світлофорів, комп’ютерного класу для незрячих. Успішним проектом став центр соціально–побутової, спортивної і медичної реабілітації для людей із вадами зору. Правило в житті: «Якщо прагнеш щось зробити – шукатимеш для цього шляхи, якщо ні – шукатимеш причини».
Лучечко Саша і Марк
Голоси: 21
Опис
Саша і Марк, живуть у Самборі. Люблять відпочивати у Львові. Часто з батьками приїжджають до міста лева: гуляють визначними місцями, їдять морозиво, відвідують культурні події.
Богдан Яцишин
Голоси: 18
Опис
Богдан львів’янин. Любить спорт. З дитинства практично не розмовляє, розуміє мову жестів. Віра в життя і щоденні тренування допомогли подивитись на світ іншими очима. Завдяки спортивному клубу «Юніон» став чемпіоном України по карате серед людей з обмеженими можливостями.
Василько, Юра, Марічка, Ярема, Лук’ян – діти родини Турянин.
Голоси: 18
Опис
Василько, Юра, Марічка, Ярема, Лук’ян – діти родини Турянин. Кожна дитина – особистість. Кожна – уже філософ. І всі – такі різні! Велика сім'я – це справжнє щастя.
Ольга Мальченко
Голоси: 18
Опис
Ольга, 22 роки, неодружена. Працює бухгалтером у ТзОВ МГ «Надбужжя». У Львові найбільше подобається музика, яку можна почути, проходячи вузькими вуличками та запах кави.
Софія Федина
Голоси: 18
Опис
Софія українська співачка, голова Світової федерації українських лемківських об'єднань. Випустила два альбоми лемківським пісень: «Там під гором…г моїм ріднім краю» та «Червена ружичка». Представляє лемківську громаду на концертах і фестивалях як в Україні, так і закордоном. «Духовна пісня – це пісня, яка звеличує життя і дає сили жити»
Марта Пелех
Голоси: 17
Опис
Марта навчається в Львівській лінгвістичній гімназії. «Львів – це моє місто. Тут завжди панує атмосфера свята, а люди тут дружні і привітні.»
Ігор Рибак
Голоси: 17
Опис
Ігор львівський поет. Його поезію впізнають за підписом Ігор Ясенівський. Народився у Львові. Закінчив Українську академію друкарства. Пише з 1995р. Учасник поетичного конкурсу ‛Привітання життя“ ім. Б.-І. Антонича, літературного конкурсу ‛Витоки“ НУ “Острозька академія. Автор збірки віршів ‛Поетичне “Я“. Співупорядник альманаха ‛Грона“. Працював у Львівській організації НСПУ, входив у редколегію газети ‛Літературний Львів“.
Назар Шеляк
Голоси: 17
Опис
Назар львів’янин. Завдяки спортивному клубу «Юніон» став чемпіоном України по карате серед людей з обмеженими можливостями. Поборов страх і людські стереотипи. Тепер може здивувати кожного із досвідчених суддів, спортсменів та глядачів. Попереду ще багато тренувань, звершень, нагород. Адже у кожному ударі - захована нестримна сила та нескінченна віра».
Олег Лучечко
Голоси: 17
Опис
Олег проживає у Самборі. Будівельник, батько 4- ох дітей, має талант до написання віршів. Вважає, що Львів – місто гонорових людей.
Олександр Тарасенко
Голоси: 15
Опис
Олександр Тарасенко (Сашко Скромний), радіоведучий, лідер гурту «Kofei.IN». «Куди б я не їхав я завжди повертаюсь у Львів. Тут моє коріння і тут усе моє життя. Бо тут переплітаються запахи десятків кав’ярень і цукерень. І тільки у Львові після дощу так гарно блищить бруківка».
Юрко Леськів
Голоси: 15
Опис
Юрко найромантичніший танцівник балету «Життя». 100% оптиміст, бачить світ лише у позитивних тонах. Він був на одній сцені із Русланою, коли та перемогла на «Євробаченні».
Антон Нікулін
Голоси: 15
Опис
Антон тренер спортивного клубу «Юніон», майстер спорту міжнародного класу. За його плечима ціла низка нагород, а перед ним – десятки вдячних дитячих очей. Він зумів показати їм радість життя. Його вихованці Назар Шеляк і Богдан Яцишин стали чемпіонами України по карате серед людей з обмеженими можливостями. «Ці діти із ДЦП тренуються 3 рази на тиждень, а бажання стати сильнішими вистачить на 10 здорових. Зі спортом назавжди..»
Наталя Присяжнюк
Голоси: 15
Опис
Наталя львів’янка, студентка Львівського педагогічного коледжу. Любить поезію, мріє написати книгу. Життєрадісна, має багато друзів. Любить подорожувати.
Андрій Олександрович Мацяк
Голоси: 15
Опис
Андрій Мацяк, заслужений діяч мистецтв України. Народився 1959 року у Львові. Закінчив акторський факультет Київського театрального інституту імені Карпенка-Карого. Починав у Львівському ляльковому, згодом - шість років на сцені заньківчан. Один із засновників театру-студії, а нині Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Був першим його директором (водночас актором, прибиральником і вантажником).У 1996 року став генеральним директором Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, (на той час був наймолодшим із керівників великих академічних театрів України).
Наталія Пелех
Голоси: 14
Опис
Наталія, домогосподарка. Щаслива, що у Львові одружилася і є матір’ю двох дітей.
Віктор Токарєв
Голоси: 14
Опис
Віктор Токарєв, львівський науковець. Професор кафедри органічної хімії «Львівської політехніки». Один із розробників, які створили гнучку гібридну систему з сонячної батареї, суперконденсатора і електронного блоку. Винахідники «Львівської Політехіки» працювали над його розробкою майже три роки. Його можна брати з собою у гори, щоб освітити намет, чи прикріпити пристрій до торбинки і завжди мати під рукою джерело енергії для підзарядки мобільного телефону чи МР3– плеєра». Винахід захищений від вологи. Винахід львів'ян внесли до списку «100 найкращих винаходів світу за версією журналу «Наука і дослідження».
Андрій Григорович Гаук
Голоси: 14
Опис
Андрій Гаук, головний лікар стоматологічної клініки, імплантолог і досвідчений хірург, викладач, пас-Президент Ротарі Клубу « Львів-Леополіс ».
Світлана Пуцята
Голоси: 13
Опис
Світлана працює у галузі реклами. Щаслива, що кожного дня може відчувати радість від спілкування з новими людьми. Найбільша радість – син.
Олег Скавиш
Голоси: 13
Опис
Олег львів’янин, 30 років. Встановив новий рекорд України.  Він перший, хто потягнув трамвайний вагон (19 тон) без жодної опори - зубами. Мріє протягнути зубами – корабель. У повсякденному житті працює лікарем –педіатром.
Чернілевський Ігор
Голоси: 13
Опис
Чернілевський Ігор, львівський науковець. Стажувався і працював у багатьох провідних наукових інститутах світу. Один із трьох наукових співробітників Національного університету «Львівська політехніка», які створили гнучку гібридну систему з сонячної батареї, суперконденсатора і електронного блоку. Винахід львів'ян внесли до списку «100 найкращих винаходів світу за версією журналу «Наука і дослідження».
Михайло Петрів
Голоси: 12
Опис
Михайло незрячий, заступник голови правління Львівського обласного фонду соціального захисту і реабілітації сліпих. Один із тих найактивніших львів’ян, які долучилися до реалізації багатьох проектів для незрячих. А саме: інструкції до ліків, які можна прочитати пальцями, озвучення світлофорів, адміністративних будинків та громадського транспорту, спеціальні екскурсії та навіть шахові турніри. Такі люди живуть за принципом: «Краще запалити одну свічку, ніж скаржитись на темряву».
Олександр Галуга
Голоси: 12
Опис
Олександр, 30 років, навчався у Львівському коледжі харчових технологій. Одружений. Подія, яка найбільше запам’яталася – народження донечки.
Роман Турянин
Голоси: 12
Опис
Роман соліст у вокальній формації «Піккардійська терція». Піккардійці називають його ще «штатним гумористом». Турянин – «найзаслуженіший» багатодітний батько «Терції». У нього і його дружини Надії – п’ятеро дітлахів: Василь, Юрій, Марія, Ярема і Лук’ян.
Григорій Ільчук
Голоси: 12
Опис
Григорій Ільчук, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри фізики Львівської політехніки. Один із наукових співробітників Національного університету «Львівська політехніка», які створили гнучку гібридну систему з сонячної батареї, суперконденсатора і електронного блоку. Портативна сонячна електростанція, розроблена львів’янами, потрапила до ста кращих винаходів світу. Мер Львова нагородив Григорія Ільчука «Почесним знаком Святого Юрія»
Дмитро Биков
Голоси: 11
Опис
Дмитро працює у мережі «Кінопалац Львів». «Я завдячую Львову, бо тут я познайомився з чарівною дівчиною, яка стала коханням всього мого життя, моєю дорогою дружиною..».
Надія Турянин
Голоси: 11
Опис
Надія музикант, скрипалька. До народження дітей солістка філармонійного оркестру. Найбільша радість – коханий чоловік і п’ятеро дітей.
Родина Дичиків – Іванна і Андрій
Голоси: 10
Опис
Родина Дичиків – Іванна і Андрій, львів’яни. Люблять ризикувати, беруть участь у різноманітних акціях, весела і життєрадісна сім'я. Найбільше щастя – маленька, говірка донечка.
Про конкурс

032_ContestImage_234x304_Galichina
Всіх нас об’єднує любов до рідного міста. Розказати про себе Львову: як живеш, які визначні місця любиш, що ти зробив для свого міста, які задуми хотів би втілити, можна, ставши учасником спецпроекту «Ми – львів’яни».
 

На честь рідного міста з нагоди 757 річниці у Львові реалізують спецпроект «Ми – львів’яни». Кожен мешканець зможе заявити про себе. Ми пишаємось рідним містом і тим, хто в ньому живе.

Перший етап конкурсу: фото львів’ян, які є авторами влучних продовжень фрази «Я люблю, тебе, Львове, бо…», розміщуються на сайті міста Львова 032.ua.

Другий етап конкурсу - голосування.
Шляхом голосування обирається учасник, чий вислів, на думку громади, є найкращій.

Приз переможцю -
туристична путівка на двох в Угорщину.

Голосування триватиме з 25 квітня з 09:00 та завершиться 10 травня о 23:00


Усіх львів'ян і гостей міста запрошуємо на грандіозний флеш–моб, в рамках святкування Дня міста. Флеш–моб відбудеться 11 травня, о 13 00 год на площі Ринок, східна сторона.

Умови акції

 

 

Партнери
Спецпроект до Дня Львова «Ми – львів’яни» – спільна акція радіо «FM Галичина» і сайту 032.ua за підтримки Львівської міської ради.

 

 

200px-FM_Galychyna

 

львів відкритий

 

boomerang


банер для Галичини copy