Ми - львів'яни!

Олег львів’янин. Регіональний директор Львівської філії компанії Winbau.
Більше
Ліля корінна львів’янка, співачка, радіо і телеведуча. Працює на професійній сцені з 1991 року. «Я щаслива,бо співаю те, що подобається мені і моїм слухачам. Це ідеальна гармонія, коли ніхто не змінює себе заради популярності і грошей». Моя музика – це я і ви».
Більше
Марія, менеджер по роботі з клієнтами, 21 рік. Народилась і проживаю у Львові. Навчаюсь заочно у Національному Університеті "Львівська Політехніка". Зі Львовом поєднане усе моє життя, Робота, друзі та сім'я! Прекрасне це місто, і ввечері, і зранку Тому пишаюсь тим, що Я - ЛЬВІВ'ЯНКА!!!
Більше
Катя, 22 роки. Студентка 5-го курсу Львівської комерційної академії "Маркетинг", менеджер з реклами. " Не можливо стримати посмішки і радості на лиці, коли проходиш старовинними вуличками міста Лева, і насолоджуєшся ароматами різних сортів кави, які доносяться з місцевих кав'ярень та ще й у сонячну погоду. Я КОРІННА ЛЬВІВ'ЯНКА І ЦИМ ПИШАЮСЬ."
Більше
Борис Бозієв-Раковський, львів’янин, 1973 року народження. Степень MBA Власник мережі спеціалізованих магазинів портативної техніки "UBC".
Більше
Оксана арт-директор «Львівської газети». Корінна львів’янка. Любить подорожувати, та найбільше закохана у рідне місто, в його спокій і гостинність.
Більше
Ярина, 24 роки, бухгалтер. Любить посміхатися і щирих людей. Має багато друзів, особливо львів’ян.
Більше
Ніна, 24 роки, працює в сфері поліграфії. Захоплюється вирощуванням кактусів, колекціонує їх. Найяскравіша подія, пов’язана зі Львовом – це похід на Високий Замок.
Більше
Орест львів’янин, територіальний менеджер Львівської філії компанії WINBAU. Одружений.
Більше
Христина Гоянюк, пенсіонерка, медик-бактеріолог за освітою. Особисто знайома з екс-президентом Франції – Жаком Шираком. Передісторія цієї зустрічі сягає 1995 року. Саме тоді розпочалося листування простої української жінки з одним із найвідоміших в Європі політиків. Пані Христина мріє виграти великі гроші, аби здійснити заповітну мрію – помандрувати екзотичними країнами. Азарт додає їй неабиякої наснаги.
Більше
22. Львівський міський центр реабілітації. Навчально -реабілітаційний центр "ДЖЕРЕЛО». Особливістю центру є те, що він створювався з ініціативи батьків, які виховують дітей з особливими потребами. "Джерело" заснований в 1993 році. Протягом 19-ти років діяльності центру навчально-реабілітаційними програмами охоплено понад 2,5 тис. дітей та молоді з особливими потребами віком від народження до 35 років. "Вони вміють радіти найменшим дрібницям у житті».
Більше
Христина інженер – землевпорядник. Народилася у місті Золочеві. Приїхавши до Львова, відразу зрозуміла, що тут залишиться назавжди. Львів - це місто, в яке закохуєшся з першого погляду і вже назавжди.
Більше
Ірина журналіст «Львівської газети». Вважає, що Львів ідеальний, тільки йому бракує моря. Львів, це не просто бруковані вулички, стародавня архітектура і запах кави. Львів - це насамперед особлива атмосфера, яку не можна не любити"
Більше
Руслан журналіст, 25 років. Зі Львовом познайомився у 2005 році, коли зі Славути Хмельницької області приїхав навчатися на факультет журналістики ЛНУ ім. І.Франка. Львів мене прийняв - за що йому дякую.
Більше
Юрій, 24 роки, працює у Львівській міській раді, відділ праці. У 2012 році створив сім'ю з чарівною львів'яночкою.
Більше
Галина, 29 років, організатор вечірок, живе нічним життям Львова. Любить цікаві знайомства і фотографуватись.
Більше
Оля, 19 років, студентка Львівського педагогічного коледжу. Фах – практичний психолог, соціальний педагог. Любить вечірній Львів, прогулянки парком, музику, яка заворожує. Вважає, що «Добрі серця – це сади, добрі слова – це коріння, добрі думки – квіти, а добрі справи – плоди».
Більше
Наталя, 25 років. Закінчила ЛНУ ім.. І. Франка, факультет міжнародні відносини. Працювала в прикордонній службі, довелося служити в лавах армії.
Більше
Галина, 23 роки. Народилася в селі Підлісся, Золочівського р-ну, звідти родом був Маркіян Шашкевич. На даний час працює медсестрою. У Львові зустріла своє перше кохання.
Більше
Людмила, 57 років. Навчалася у Львові, зараз працює у Бродівській районній лікарні. Матір двох синів. Зі Львовом пов’язані і хвилюючі моменти життя, коли львівські лікарі спасли життя чоловікові, і радісні – коли у Львові пані Людмила вручала коровай колишньому президентові України Віктору Ющенко.
Більше
Андріан, фізичний реабілітолог у Львівському міському центрі реабілітації «Джерело».
Більше
Оксана дизайнер. Одружена. Своє кохання зустріла саме у Львові, тут і залишилась.
Більше
Уляна, 24 роки. Журналіст. Зі Львовом знайома ще з лона матері. З того часу пишаюсь, що я львів'янка.
Більше
Мар’яна, працює у Львівській міській раді, відділ праці. Події, які найбільше запам’ятались у Львові – це «Євро -2012».
Більше
Михайло головний інженер з техніки безпеки у ПП Час Пік. У Львові народився, живе, був вперше закоханий і вперше побитий. Найбільший спогад – сімейна фотографія із футбольним кубком під час «Євро 2012».
Більше
Оксана незряча, керівник проекту «Відчинилося життя». Пані Оксана долучилася до багатьох соціальних проектів. А саме до створення інструкції до ліків, які можна прочитати пальцями, озвучення світлофорів, комп’ютерного класу для незрячих. Успішним проектом став центр соціально–побутової, спортивної і медичної реабілітації для людей із вадами зору. Правило в житті: «Якщо прагнеш щось зробити – шукатимеш для цього шляхи, якщо ні – шукатимеш причини».
Більше
Саша і Марк, живуть у Самборі. Люблять відпочивати у Львові. Часто з батьками приїжджають до міста лева: гуляють визначними місцями, їдять морозиво, відвідують культурні події.
Більше
Богдан львів’янин. Любить спорт. З дитинства практично не розмовляє, розуміє мову жестів. Віра в життя і щоденні тренування допомогли подивитись на світ іншими очима. Завдяки спортивному клубу «Юніон» став чемпіоном України по карате серед людей з обмеженими можливостями.
Більше
Василько, Юра, Марічка, Ярема, Лук’ян – діти родини Турянин. Кожна дитина – особистість. Кожна – уже філософ. І всі – такі різні! Велика сім'я – це справжнє щастя.
Більше
Ольга, 22 роки, неодружена. Працює бухгалтером у ТзОВ МГ «Надбужжя». У Львові найбільше подобається музика, яку можна почути, проходячи вузькими вуличками та запах кави.
Більше
Софія українська співачка, голова Світової федерації українських лемківських об'єднань. Випустила два альбоми лемківським пісень: «Там під гором…г моїм ріднім краю» та «Червена ружичка». Представляє лемківську громаду на концертах і фестивалях як в Україні, так і закордоном. «Духовна пісня – це пісня, яка звеличує життя і дає сили жити»
Більше
Марта навчається в Львівській лінгвістичній гімназії. «Львів – це моє місто. Тут завжди панує атмосфера свята, а люди тут дружні і привітні.»
Більше
Ігор львівський поет. Його поезію впізнають за підписом Ігор Ясенівський. Народився у Львові. Закінчив Українську академію друкарства. Пише з 1995р. Учасник поетичного конкурсу ‛Привітання життя“ ім. Б.-І. Антонича, літературного конкурсу ‛Витоки“ НУ “Острозька академія. Автор збірки віршів ‛Поетичне “Я“. Співупорядник альманаха ‛Грона“. Працював у Львівській організації НСПУ, входив у редколегію газети ‛Літературний Львів“.
Більше
Назар львів’янин. Завдяки спортивному клубу «Юніон» став чемпіоном України по карате серед людей з обмеженими можливостями. Поборов страх і людські стереотипи. Тепер може здивувати кожного із досвідчених суддів, спортсменів та глядачів. Попереду ще багато тренувань, звершень, нагород. Адже у кожному ударі - захована нестримна сила та нескінченна віра».
Більше
Олег проживає у Самборі. Будівельник, батько 4- ох дітей, має талант до написання віршів. Вважає, що Львів – місто гонорових людей.
Більше
Олександр Тарасенко (Сашко Скромний), радіоведучий, лідер гурту «Kofei.IN». «Куди б я не їхав я завжди повертаюсь у Львів. Тут моє коріння і тут усе моє життя. Бо тут переплітаються запахи десятків кав’ярень і цукерень. І тільки у Львові після дощу так гарно блищить бруківка».
Більше
Юрко найромантичніший танцівник балету «Життя». 100% оптиміст, бачить світ лише у позитивних тонах. Він був на одній сцені із Русланою, коли та перемогла на «Євробаченні».
Більше
Антон тренер спортивного клубу «Юніон», майстер спорту міжнародного класу. За його плечима ціла низка нагород, а перед ним – десятки вдячних дитячих очей. Він зумів показати їм радість життя. Його вихованці Назар Шеляк і Богдан Яцишин стали чемпіонами України по карате серед людей з обмеженими можливостями. «Ці діти із ДЦП тренуються 3 рази на тиждень, а бажання стати сильнішими вистачить на 10 здорових. Зі спортом назавжди..»
Більше
Наталя львів’янка, студентка Львівського педагогічного коледжу. Любить поезію, мріє написати книгу. Життєрадісна, має багато друзів. Любить подорожувати.
Більше
Андрій Мацяк, заслужений діяч мистецтв України. Народився 1959 року у Львові. Закінчив акторський факультет Київського театрального інституту імені Карпенка-Карого. Починав у Львівському ляльковому, згодом - шість років на сцені заньківчан. Один із засновників театру-студії, а нині Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Був першим його директором (водночас актором, прибиральником і вантажником).У 1996 року став генеральним директором Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, (на той час був наймолодшим із керівників великих академічних театрів України).
Більше
Наталія, домогосподарка. Щаслива, що у Львові одружилася і є матір’ю двох дітей.
Більше
Віктор Токарєв, львівський науковець. Професор кафедри органічної хімії «Львівської політехніки». Один із розробників, які створили гнучку гібридну систему з сонячної батареї, суперконденсатора і електронного блоку. Винахідники «Львівської Політехіки» працювали над його розробкою майже три роки. Його можна брати з собою у гори, щоб освітити намет, чи прикріпити пристрій до торбинки і завжди мати під рукою джерело енергії для підзарядки мобільного телефону чи МР3– плеєра». Винахід захищений від вологи. Винахід львів'ян внесли до списку «100 найкращих винаходів світу за версією журналу «Наука і дослідження».
Більше
Андрій Гаук, головний лікар стоматологічної клініки, імплантолог і досвідчений хірург, викладач, пас-Президент Ротарі Клубу « Львів-Леополіс ».
Більше
Світлана працює у галузі реклами. Щаслива, що кожного дня може відчувати радість від спілкування з новими людьми. Найбільша радість – син.
Більше
Олег львів’янин, 30 років. Встановив новий рекорд України. Він перший, хто потягнув трамвайний вагон (19 тон) без жодної опори - зубами. Мріє протягнути зубами – корабель. У повсякденному житті працює лікарем –педіатром.
Більше
Чернілевський Ігор, львівський науковець. Стажувався і працював у багатьох провідних наукових інститутах світу. Один із трьох наукових співробітників Національного університету «Львівська політехніка», які створили гнучку гібридну систему з сонячної батареї, суперконденсатора і електронного блоку. Винахід львів'ян внесли до списку «100 найкращих винаходів світу за версією журналу «Наука і дослідження».
Більше
Михайло незрячий, заступник голови правління Львівського обласного фонду соціального захисту і реабілітації сліпих. Один із тих найактивніших львів’ян, які долучилися до реалізації багатьох проектів для незрячих. А саме: інструкції до ліків, які можна прочитати пальцями, озвучення світлофорів, адміністративних будинків та громадського транспорту, спеціальні екскурсії та навіть шахові турніри. Такі люди живуть за принципом: «Краще запалити одну свічку, ніж скаржитись на темряву».
Більше
Олександр, 30 років, навчався у Львівському коледжі харчових технологій. Одружений. Подія, яка найбільше запам’яталася – народження донечки.
Більше
Роман соліст у вокальній формації «Піккардійська терція». Піккардійці називають його ще «штатним гумористом». Турянин – «найзаслуженіший» багатодітний батько «Терції». У нього і його дружини Надії – п’ятеро дітлахів: Василь, Юрій, Марія, Ярема і Лук’ян.
Більше
Григорій Ільчук, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри фізики Львівської політехніки. Один із наукових співробітників Національного університету «Львівська політехніка», які створили гнучку гібридну систему з сонячної батареї, суперконденсатора і електронного блоку. Портативна сонячна електростанція, розроблена львів’янами, потрапила до ста кращих винаходів світу. Мер Львова нагородив Григорія Ільчука «Почесним знаком Святого Юрія»
Більше
Дмитро працює у мережі «Кінопалац Львів». «Я завдячую Львову, бо тут я познайомився з чарівною дівчиною, яка стала коханням всього мого життя, моєю дорогою дружиною..».
Більше
Надія музикант, скрипалька. До народження дітей солістка філармонійного оркестру. Найбільша радість – коханий чоловік і п’ятеро дітей.
Більше
Родина Дичиків – Іванна і Андрій, львів’яни. Люблять ризикувати, беруть участь у різноманітних акціях, весела і життєрадісна сім'я. Найбільше щастя – маленька, говірка донечка.
Більше