Плагіни Retouch4me Dodge&Burn, Portrait Volumes, Heal, Skin Tone, Skin Mask, Eye Vessels, Clean Backdrop, Fabric, White Teeth, Eye Brilliance, Color Match, Mattifier, Dust

На жаль, оголошення застаріло
Тільки для OC Windows. Mac OS тимчасово не підтримується.

Зверніть увагу для нормальної роботи потрібна дискретна відеокарта з 4GB відеопамяті
(якщо незнаєте яка у вас відеокарта, напишіть, дооможу зясувати)

Плагіни встановлюю дистанційно чекрез Teamviewer або Anydesk

Версія фотошопу будь яка, бажано від 2020 року, новіша-краще

Плагіни русняві, продаються офіційно по 100+ баксів
Ціна за 11 плагінів - 550 грн
Ціна за вcі плагіни (включаючи Retouch4me Color Match, Mattifier, Dust) - 950 грн
Ціна одного - 350 грн

Всі плагіни працюючі без червоного, чорного та білого кольору при зберіганні, не вилітають, працюють ідеально.

Гарантія на переустановку (у разі виникнення проблем) - 3 місяці з моменту встановлення .

Після закінчення гарантії або встановлення на інший компютер - 400 грн.

Нові програми для ретуші, засновані на нейронних мережах - Retouch4me Heal, Dodge&Burn, Portrait Volumes, Skin Tone, Skin Mask, Eye Vessels, Clean Backdrop, Fabric, White Teeth, Eye Brilliance, Color Match, Mattifie, Dust. Нейронна мережа автоматично виявляє проблемні ділянки шкіри та відновлює їх. Зауважте, що обробка зберігає оригінальну текстуру шкіри. Усі компоненти можуть використовуватися як окремі програми, так і працювати як плагіни в Adobe Photoshop.

Для встановлення телефонуйте або пишіть на Viber, Telegram, Whatsapp, Signal.

У вартість входять усі плагіни доступні на даний момент (Heal, Dodge&Burn, Portrait Volumes, Skin Tone, Skin Maskю Eye Vessels, Clean Backdrop, Fabric, White Teeth, Eye Brilliance, Color Match та Mattifie 13 шт.)

Зверніть увагу, якщо ви вже намагалисть самі встановити плагіни з інтернету, чи демо версії і вони перестали працювати або ж відразу не працювали, вартість символічно буде +100 грн, оскільки потрібно буде робити додаткова манімуляції. Дякую за розуміння.

Особливості Retouch4me Heal

Автовиділення шкіри: Вам більше не потрібно зробити шкіру вручну! Retouch4me автоматично розпізнає ділянки зі шкірою на фото, ретушує їх.

Результат однією кнопкою: Більше не потрібно ретушувати кожну цятку на обличчі окремо. Вам потрібно натиснути лише одну кнопку і отримати результат.

Зберігає текстуру шкіри: Retouch4me не замінює оригінальну шкіру на штучну. Він зберігає природну текстуру шкіри, що чудово підходить для професійної ретуші.

Особливості Retouch4me Dodge&Burn

HIGH-END ретуш: Retouch4me Dodge&Burn автоматично ретушує портрети, висвітлюючи та затемняючи ділянки фото, як це роблять high-end ретушери.

Чудовий результат однією кнопкою: Retouch4me Dodge&Burn зберігає ваш час, які ви витрачаєте на ретуш фото. Просто уявіть, скільки ви витратите, щоб отримати той самий результат при ручній ретуші!

Результат ретуші у вигляді шару SOFT LIGHT: Retouch4me Dodge&Burn плагін може створювати шар Soft Light для повністю неруйнівного процесу обробки.

Особливості Retouch4me Eye Vessels

Чистий погляд: Retouch4me Eye Vessels автоматично визначає на фотографії білки очей та ретушує їх, прибираючи кровоносні судини та почервоніння.

Збереження обсягу та форми: При ретуші очей зберігається вихідна форма та натуральний колір білків. Спробуйте виконати те саме самостійно і перевірте, чи зможете ви зробити ретуш так само добре, як це робить плагін.

Результат однією кнопкою: Retouch4me Eye Vessels зберігає до 10 хвилин на ретуші очей однієї фотографії! Просто уявіть, скільки ви витратите, якщо потрібно обробити десятки фотографій.

Особливості Retouch4me Portrait Volumes

3d ефект: Retouch4me Portrait Volumes автоматично збільшує відчуття глибини портретів. Він робить очі світлішими, підкреслює губи, ніс і промальовує овал обличчя.

Портрети з м'яким світлом: Промалювати обсяг на портреті вручну — непросте завдання навіть для досвідченого ретушора. Portrait Volumes чудово підходить для портретів з рівним освітленням, посилюючи візуальний об'єм.

Результат однією кнопкою: Скільки часу ви зазвичай витрачаєте на таку ретуш? Просто уявіть, скільки ви витратите, якщо вам потрібно обробити десятки та сотні фотографій! Плагін Retouch4me Portrait Volumes робить це автоматично!

Особливості Retouch4me Skin Tone

Вирівнювання тону шкіри: Retouch4me Skin Tone автоматично знаходить відкриті ділянки шкіри на фотографії, визначає середній відтінок шкіри та підлаштовує колір шкіри відповідно до цього відтінку.

Виправлення червоних відтінків на руках: Retouch4me Skin Tone згладжує не лише колір шкіри на обличчі. Він виправляє відтінок на відкритих ділянках тіла.

Результат однією кнопкою: Холодний відтінок шкіри стає теплішим, а пурпурові відтінки зникають! Інші області зображення не потрібно маскувати. Тільки уявіть, скільки часу ви витратите на обробку десятків та сотень таких фотографій!

Особливості Retouch4me Clean Backdrop

Видаляє бруд, стики та сліди пилу на матриці: Retouch4me Clean Backdrop автоматично виявляє бруд, дрібні складки, пил із матриці камери та видаляє їх з рівного студійного фону. Плагін не зафарбовує все одним кольором, а видаляє лише бруд!

Зберігає фон максимально природним: Тіні об'єктів залишаються недоторканими, ніби вони були зняті на абсолютно чистому тлі! Це наголошує на природності фотографії.

Результат однією кнопкою: Якщо ви знімаєте у студії, займаєтеся каталожною зйомкою, тільки уявіть, скільки часу вам може заощадити плагін Retouch4me Clean Backdrop! Подібну ретуш складно виконати навіть вручну, але плагін із цим справляється чудово.

Особливості Retouch4me White Teeth

Відбілювання зубів: Retouch4me White Teeth автоматично знаходить зуби на фотографії та відбілює їх.

Виправлення кольору після тонувань: Часто після накладання теплих тонувань на фотографії зуби стають жовтими. Retouch4me White Teeth повертає зубам білизну. Він працює навіть на групових портретах!

Результат однією кнопкою: Вам не потрібно виділяти зуби на фотографії перед обробкою! Уся ретуш відбувається автоматично! Тільки уявіть, скільки часу ви витратите на обробку десятків та сотень таких фотографій!

Особливості Retouch4me Eye Brilliance

Виразні очі: Retouch4me Eye Brilliance автоматично знаходить очі на фотографії та ретушує їх за допомогою техніки Dodge&Burn. Таким чином, він підкреслює очі, звертаючи на них увагу глядача.

Маска по очах: Плагін Retouch4me Eye Brilliance може автоматично виділити очі та зберігати виділення на окремому шарі. Цей шар можна використовувати для підвищення різкості на очах.

Результат однією кнопкою: Retouch4me Eye Brilliance чудово працює на групових портретах! Просто уявіть скільки часу ви витратите, якщо вам потрібно обробити десятки фотографій!

Особливості Retouch4me Fabric

Розгладжування одягу: Retouch4me Fabric автоматично знаходить одяг на фото та розгладжує складки.

Охайний вигляд: Retouch4me Fabric ідеально підходить для каталожної зйомки. Іноді нема часу підготувати весь одяг для фотосесії. Плагін допоможе вам розгладити складки після зйомки!

Результат однією кнопкою: Retouch4me Fabric чудово працює на групових знімках! Вам не потрібно вручну вибирати одяг на фото перед обробкою! Тільки уявіть, скільки часу ви витратите на обробку десятків та сотень таких фотографій!

Особливості Retouch4me Skin Mask

Швидка маска по шкірі: Retouch4me Skin Mask автоматично знаходить шкіру на фотографіях та створює маску. Ви можете виділити окремо особу, шкіру на тілі або всю шкіру.

Виділення головного об'єкту: Ви можете "підсвітити" головного героя на своїй фотографії або, навпаки, надати йому драматичного вигляду.

Результат однією кнопкою: Тільки уявіть, скільки часу ви витратите на обробку десятків та сотень таких фотографій! Вам не потрібно виділяти вручну шкіру на фотографії!

Особливості Retouch4me Color Match

Копіюйте кольори зі своїх улюблених зображень: Просто завантажте Retouch4me Color Match зображення, які вам подобаються. Цей дивовижний інструмент дозволяє перетворити ваше власне фото так, щоб воно мало такий самий набір кольорів.

Стилізація та гармонія кольорів: Використовуйте Retouch4me Color Match, щоб стилізувати палітру кольорів на ваших фотографіях. Використовуйте будь-яке зображення, яке вам подобається, щоб досягти бажаного ефекту!

Створення LUT'ів: за допомогою Color Match ви можете створювати власні LUT-файли, які можна використовувати як у Photoshop, так і відеоредакторах для зміни кольору відео!

Особливості Retouch4me Mattifier

Забудьте про жирний блиск на фото: Retouch4me Mattifier автоматично знайде блискучі ділянки на обличчі та виправить їх.

Працює замість серветок, що матують: Retouch4me Mattifier ідеально підходить для зйомок зі спалахом. Зйомка в студії, нічна зйомка, зйомка в клубі - плагін прибере відблиски на обличчі!

Результат однією кнопкою: Retouch4me Mattifier чудово працює на групових знімках! Вам не потрібно виділяти вручну обличчя на фото перед обробкою! Тільки уявіть, скільки часу ви витратите на обробку десятків та сотень таких фотографій!
Рубрики
Комп'ютерна техніка Послуги Фото і відео
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Дезінсекція - це комплекс заходів направлений на знищення та контроль всіх видів комах. Використовує...
13:58, 3 квітня
Ремонт кавоварок, кавових машин, професійних кавових апаратів різної складності Bianchi, Brasilia, D...
11:55, 3 квітня
Львівська студія ландшафтного дизайну з 13ти річним досвідом роботи у сфері озеленення пропонує найн...
23:43, 12 квітня
Послуги електрика у Львові. Виконаємо електромонтажні роботи Вашого будинку, квартири, офісу, промис...
01:14, 12 квітня
* проектування і монтаж індивідуальних котелень; * система опалення; * водопостачання; * канал...
10:45, 8 квітня
Пропонуємо різноманітний спектр вантажних послуг за найнищими в місті цінами: - Квартирні та офісні...
08:22, 8 квітня
Хочете додати 032.ua на головний екран і бути в курсі новин?