За українським гуртом «Табула Раса» вже давно закріпився ярлик «парадоксального». Вони не соромляться своєї прихильності до The Cure, Pоlice і Rolling Stones, але в 1997 році отримують премію «Жар-Птиця» в номінації «краща поп-група України». Їх хіти «Любимая машина», «Дорога», «Шейк Шей-Шей», «Восток» співають досі, а кліп на пісню неіснуючою мовою одним з перших відео  «совка» потрапив на англійське MTV.

Краків, Таллінн, Москва і вісімнадцять концертів по Україні - ось приблизна географія концертного графіку гурту на той момент, коли його лідер Олег Лапоногов вирішує покинути сцену. П'ять років українські ЗМІ та бомонд губилися у здогадах і будували найнеймовірніші припущення. Про місцезнаходження Олега не знав ніхто, навіть колеги. Сам же він свій відхід від сцени пояснює звичайною людською втомою. Наскільки несподіваним було рішення Лапоногова взяти творчу відпустку, настільки ж довгоочікуване і його повернення на сцену. Досить тривалий відпочинок приніс самі позитивні плоди - «Табула Раса» повертається зі свіжими силами і багажем позитивних емоцій. І упередження про те, що «кам-беки» ніколи не бувають успішними, ніяк не стосується «Табула Раса» - 2004 рік, повернення гурту став дуже плідним.

Сьогодні живий саунд гурту «Табула Раса», неординарність і харизма Олега Лапоногова мало кого залишають байдужим на концертах. Енергетика часто просто зашкалює. Гурт по-праву входить в зал слави українського року, а також має багато шанувальників серед людей, що люблять якісну поп-музику.

Львів’яни нарешті матимуть шанс почути як перевірені часом хіти, так і зовсім нову, свіжу але незмінно парадоксальну і емоційну «Табулу». Гурт, що зачіпає за живе подарує свою енергетику гостям ресторану «Динамо-блюз».