Цей мистецький проект є своєрідною подорожжю унікальним історико-етнографічним регіоном – Бойківщиною, де часто бувала Олена Кульчицька і виконувала численні замальовки пам’яток традиційної народної культури.

Географію мандрівок художниці нескладно відстежити за її творами, які вона створила, перебуваючи у різних куточках краю, зокрема у селах Міхова, Велике, Терло, Бусовиська, Топільниця, Тур’є та у Добромилі, що на Старосамбірщині, а також у містечках Розлуч, Підбуж, Моршин Дрогобицького району Львівської області.

На виставці представлено твори у кількох жанрових групах, а саме: документального малюнка (етнографічні замальовки видатних пам’яток бойківського церковного будівництва, характерні зразки народних строїв цього регіону, зразки орнаменту у вишивці, вибійці); пейзажі та сюжетно-побутові композиції, виконані у селі Тур’є та його околицях1928 року, а також портрети сестри Ольги , створені під час її побуту на Бойківщині.

Виставка (із фондових збірок Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького) приурочена до 139 річниці від дня народження художниці.