• Головна
  • На очисних спорудах водолази не знайшли дворічного хлопчика
12:17, 11 жовтня 2013 р.

На очисних спорудах водолази не знайшли дворічного хлопчика

Водолази Львівської центральної рятувальної водолазної служби із 7.30 приступили до пошукових робіт дитини, яка вчора провалилася у каналізаційний колектор на вулиці Широкій у Львові. Пошуки тривають на очисних спорудах міста. Станом на 11.30 дитини не знайдено.

Про це Львівським новинам онлайн повідомив Роман Фіца, начальник Львівської центральної рятувальної водолазної служби.

Як поінформував пан Фіца, до пошукових робіт задіяно шестеро водолазів. Вони пройшли очисні споруди, шукаючи тіло дитини у намулі. Труднощів у роботі водолазів додає те, що глибина намулу є великою.

"Ми перевірили шлюзи і територію поза шлюзом -- аж до решітки, де вже нічого не може пройти", -- додав Роман Фіца.

Водолази залишаються чергувати на очисних спорудах. Водночас у каналізаційних колекторах під землею хлопчика шукають працівники ДСНС.

Нагадаємо, учора, близько 11.25, в мікрорайоні Левандівка, на вулиці Широкій, 86, під час прогулянки з бабцею хлопчик віком 2,5 року впав до відкритого каналізаційного люка глибиною вісім метрів. Водночас кришка від нього лежала поруч.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...