• Головна
  • Що таке повітропровід та для чого він потрібен?
Новини компаній
17:00, 1 грудня 2020 р.

Що таке повітропровід та для чого він потрібен?

Новини компаній

Повітропровід — це незамінний елемент для систем вентиляції та кондиціонування. Завдяки йому відбувається транспортування повітряних мас, яке заходить через вентиляційний отвір і переміщується до місця розподілу повітря. Повітропроводи, це фактично система труб, яка забезпечує прохідність повітря з внутрішнього приміщення на вулицю або у контейнери для збору бруду і пилу при аспірації.

Де застосовуються?

Повітропроводи для вентиляції використовують як у житлових приміщення, наприклад, у кухні та ванній кімнаті, так і у промислових та виробничих. Це можуть бути цехи, заклади харчування та виробничі приміщення тощо.

Види повітропроводів.

1. За формою

  • круглого перетину
  • прямокутного перетину

Обидва варіанти є популярними у використанні для систем вентиляції і залежать від умов монтажу та проєктування. Підібрати необхідну форму можна на сайті berkom.com.ua.

2. За матеріалом

  • повітропроводи з оцинкованої сталі є одними із найкращих варіантів. Не піддаються негативному впливу корозії, міцні та довговічні. Саме цей варіант є універсальним для будь-яких вентиляційних систем. Експлуатація дозволена при високих та низьких температурних режимах. Чудовий варіант для побутового використання. Характеризуються відносно низькою вартістю.
  • повітропроводи з нержавіючої сталі, вважаються одними із найміцніших. Висока жорсткість металу дозволяє використовувати їх у найсуворіших умовах. Це оптимальний варіант для виробничих та промислових приміщень. Можуть використовуватися для вентиляції газових повітряних мас. Не піддаються корозії та є довговічними. Вартість достатньо висока.
  • повітропроводи алюмінієві виготовляють у вигляді круглої гофрованої труби. Належать до універсальних видів. Є гнучкими, що дає їм перевагу перед жорсткими варіантами повітропроводів. Їх легко монтувати і у вартості значно дешевші ніж повітропроводи зі сталі. Крім цього, витримують високі температури. До негативних особливостей належить здатність накопичувати бруд на стінках труби, а також невисокі аеродинамічні показники.
  • повітропроводи з полімерних матеріалів (пластмас) мають невисоку вартість та малу вагу. Легко та швидко монтуються. Проте, однією з найбільших проблем пластмасових повітропроводів є висока здатність до горіння. Тобто, їх не можна експлуатувати в умовах високих температур.
  • текстильні повітропроводи виготовляються зі спеціального текстилю. Так само, як і гофровані та пластмасові повітропроводи характеризуються легкістю монтажу та низькою вагою. Температурний діапазон експлуатації — від - 10 до +110 С°. Крім цього, мають високу стійкість до вологих та хімічних випарів. Щодо негативних якостей, текстильні повітропроводи маю малий термін експлуатації - до 10 років. А також, їх не можна вмонтовувати або обшивати.

Замовляйте надійні та якісні повітропроводи безпосередньо у виробника - компанії "Берком" за доступними цінами. Попередню консультацію можна отримати за номером +38 (097) 090-17-02, або завітайте на наш сайт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...