
15:09, Сьогодні
Надійне джерело
Понад 11 тисяч абонентів тимчасово залишаться без газу на Львівщині

Газопостачання відключать на три дні.
Львівська філія “Газмережі” попередила про тимчасове припинення газопостачання у низці населених пунктів у Львівському районі з 23 по 25 червня. Відключення пов’язане з проведенням планово-профілактичних робіт. Про це повідомили у Львівській філії “Газмережі” у понеділок, 22 червня.
Газопостачання припинять з вівторка 23 червня з 08:00 для 11 475 абонентів у таких населених пунктах:
- с. Липники
- с. Селисько
- с. Вовків
- с. Кугаїв
- с. Грабник
- с. Кротошин
- с. Загір’я
- с. Товщів
- с. Солонка
- с. Сокільники
- с. Малечковичі
- с. Оброшине
- с. Ставчани
- с. Годовиця
- с. Нагоряни
- с. Басівка
- с. Милятичі.
Відновити газопостачання планують 25 червня після 15:00, після виконання робіт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення