• Головна
  • Чому варто обрати YASNO постачальником електроенергії для вашого бізнесу?
Офіційно
11:00, 23 вересня

Чому варто обрати YASNO постачальником електроенергії для вашого бізнесу?

Офіційно


YASNO відкрив своє представництво у Львові. Тож відтепер заклади обслуговування та громадського харчування, офісні центри, фермерські господарства, виробництва та інші компанії можуть отримувати електроенергію/газ від визнаного в Україні енергопостачальника. Укласти договір з YASNO можна дистанційно на сайті або в енергоофісі YASNO для корпоративних клієнтів за адресою вул. Козельницька, 15. Розповідаємо, які основні переваги YASNO та чому варто розглянути зміну постачальника саме зараз.

Нині кожен бізнес може вільно обирати електропостачальника. Цей процес не складніший, ніж зміна оператора мобільного зв’язку чи інтернет-провайдера. Понад 80 тис підприємств по всій Україні вже обрали YASNO своїм постачальником.

Бізнес довіряє, тому що YASNO - це:

• чесні умови постачання

Ми гарантуємо прозорі ціни та відсутність прихованих нарахувань. Наші клієнти не мають жодних штрафів за небаланс, неточність прогнозування чи дострокове розірвання договору.

• надійний та стабільний партнер

Щомісяця ми постачаємо клієнтам більше 1,2 млрд кВт∙год електроенергії. Постачальні компанії YASNO займають впевнені позиції на ринку та вже тричі очолювали рейтинг кращих електропостачальників України, складений аналітичним центром DiXi Group.

• індивідуальний підхід

Ми завжди відкриті до діалогу та готові пропонувати клієнтам як стандартні, так і індивідуальні умови постачання, а також систему знижок та партнерську модель функціонування.

• експерт енергетичної галузі

Наші експерти з тривалим досвідом уважно стежать за регуляторним середовищем та динамікою ринків, що забезпечує клієнтам безпечні та вигідні умови співпраці.

• сучасний та якісний сервіс

Для нас важливо, щоб споживачі могли вирішити питання з електропостачання швидко та зручно. Тому пропонуємо бізнес-клієнтам доступ до Особистого кабінету, електронний документообіг, підтримку персональних менеджерів або за телефоном окремої лінії контакт-центру.

«Ми цінуємо кожного клієнта та постійно вдосконалюємося, аби наша співпраця була ще більш зручною та вигідною. Ми продовжуємо розвиватись та створювати нові можливості для наших клієнтів. Нашим пріоритетом в обслуговуванні клієнтів є максимальна цифровізація та розвиток онлайн-сервісів. Ми створили умови, щоб наші клієнти могли вирішити питання з постачальником швидко та зручно, не виходячи з офісу або з дому. Ми також відкрили офіс у Львові, щоб клієнти могли за потреби завітати для очних консультацій», – сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

Для нових клієнтів YASNO забезпечує спрощену процедуру укладання договору та надає допомогу на кожному етапі: від підготовки пакету документів до врегулювання відносин з оператором системи розподілу, до мереж якого підключені об′єкти клієнта.

Щоб розпочати співпрацю з YASNO, підприємці можуть:

  • зателефонувати за номером +38 (032) 239-07-31
  • або заповнити форму на сайті yasno.com.ua/business, обравши регіон розташування бізнесу «Львівська область».

Персональні менеджери YASNO допоможуть підготувати необхідні документи для укладення договору про постачання електроенергії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ясно
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...