• Головна
  • У Маріуполі більшість громадян не збирається брати участь в "референдумі", - розвідка
14:01, 25 серпня 2022 р.

У Маріуполі більшість громадян не збирається брати участь в "референдумі", - розвідка

У Маріуполі колаборанти продовжують здійснювати перепис населення. 

25 серпня на фейсбук-сторінці Головного управління розвідки Міноборони повідомили, що у тимчасово окупованому Маріуполі більшість громадян не збирається брати участь в так званому "референдумі".

У Маріуполі нечисленні групи місцевих колаборантів, переважно складаються з 2 - 3 жінок, продовжують здійснювати перепис населення в усіх районах окупованого міста. Таким чином хочуть встановити реальну кількість людей, які залишились.

Під час перепису вимагають надати особисті документи з реєстрацією, також з'ясовують місце перебування найближчих родичів. Офіційно повідомляють, що встановлюють місцеперебування людей, щоб забезпечити їх світлом та газом.

У неофіційних розмовах визнають, що більшість опитаного населення в окупованому Маріуполі відмовляється брати участь у можливому "референдумі" або прямо не відповідає на запитання чи братиме участь у зазначеному заході. За їхніми оцінками лише близько 5-7% опитаних чітко висловили готовність прийти на "виборчі дільниці" та "проголосувати". У переважній більшості в місті залишилося громадяни віком 45 - 70 років. За визнанням самих колаборантів, вони озлоблено ставляться як до рф, так і до представників окупаційних адміністрацій.

"Також "переписники" повідомили, що хоч перепис населення та потенційних «виборців» досі триває, рішення щодо самого «референдуму» і дати його проведення в кремлі остаточно не визначено. Навряд чи він справді відбудеться, як було анонсовано, 11 вересня. Навпаки, наразі окупаційна влада Маріуполя намагається не піднімати тему "референдуму" та концентрується на піар-акціях з пропагування результатів роботи із "забезпечення населення соціальною допомогою, продуктами харчування та підготовкою до зимового періоду".

Окрім цього стало відомо, що з 1 вересня окупанти припинять видавати вцілілим мешканцям Маріуполя так звану "гуманітарну допомогу" - дешеві набори продуктів (крупа, консерви), які давали змогу людям хоч якось побороти голод та злидні. Як одну з причин зменшення "допомоги" вказують низький попит серед маріупольців на отримання російського громадянства", - йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Ситуація на фронті по всіх напрямках: інформація від Генштабу ЗСУ станом на 25 серпня

Фото на головній: Маріупольської міськради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #війна #ЗСУ #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення