• Головна
  • Особливості вибору генераторів для побутового використання
Новини компаній
14:00, 7 серпня

Особливості вибору генераторів для побутового використання

Новини компаній

Збої в роботі електричної мережі можуть статися будь-якої миті. За статистикою, щонайменше на їхні усунення в умовах міста комунальникам необхідна година, а складних випадках до дванадцяти годин. Для сільської місцевості цей час складає в середньому 6-24 години. То ж питання придбання генератора, щоб забезпечити будинок світлом актуально для багатьох людей. Тому дізнатись как выбрать генератор буде корисно абсолютно всім.

Що важливо знати

AQh4o-tbxB3I-G7z6g9Eaqi5WCkT4gY0A7VN0IBmwjoq93TYuRZiaKjigyHcPg_SL8cIKLMcwpfIXLwGh7Dc4vQVyE9eqNBLOB5OD3qByi4oY7a1tMyAyda7ab73C48cJmBnL052-AcNYx8m8vPaRKM

Для повноцінної роботи електричного генератора необхідне пальне. Це може бути бензин або дизель. Найчастіше покупі віддають перевагу тому типу, який легше придбати. Але важливо знати наступні факти.

  1. Дизельні генератори більш економічно витрачають пальне. Різниця складає приблизно 30%.

  2. Бензинові коштують дешевше, але їхні технічні показники поступаються дизельним аналогам.

  3. Термін служби дизельних моделей набагато довший, до того ж на відміну від бензинових, в них є моделі що можуть працювати 24/7. В бензинових є обмеження на час безперервної роботи до 5-6 годин.

Головний параметр

Auq09DH00capE1cpvMX_qOjHffE-YRmHCbtI7_cVt8xUnzLKSgk4q6vV1uu0svNC_nFVdagP_6kcQ6Hiuh-YFmQ_6PlcRT8e-sSMIYgqeUge0uc0IIyLWl_kts6jGyY572T8qxXAI0cqDbOk9dHL6ek

Звісно, це потужність генератора. Без її попереднього розрахунку не варто шукати модель. Щоб дізнатись, яка саме потрібна вам, необхідно скласти потужність всіх побутових приладів, обладнання, ламп освітлення. Також беріть до уваги, що обладнання по типу компресора, помпи під час запуску потребують більшою потужності, ніж під час роботи. До отриманого значення додаємо додаткових 30% відсотків. Чому це необхідно? 

  1. Генератор не варто перенавантажувати — тому важливо мати запас потужності. Припустима його робота на максимальних значеннях, але не довше, ніж 1 година з перервою 12 годин. Порушення цієї рекомендації призводить до виходу з ладу двигуна. Оптимальне навантаження - 50-60 відсотків.

  2. До таких самих наслідків призводить недостатнє навантаження. Якщо генератор працює менше, ніж на 40 відсотків потужності, двигун не прогрівається. Своєю чергою, мастило не може рівномірно розподілитись, двигун так само швидко виходить з ладу.

  3. В домі завжди може з’явитись додаткове побутове приладдя. Нова праска більшої потужності, бойлер чи навіть кілька нових ламп нададуть зайве навантаження. То ж маючи запас потужності вам не доведеться шукати новий генератор.

Додаткові критерії

d-UqnUw5qTe0BST1OemnjFGZvxP-Agiq4Fj4YRqvE8FexT-uYvEl65yt-cWefdJtDvkg1VS3xEAxfgKyifskWtGa9WNlvl5RwGYZHyNfg_XwTs6j7LJTAec2dWv1vh_yw-WGNxXLP7yVi19vXvChmKA

Визначивши тип пального та потужність, можна вивчати технічні характеристики моделей. Зверніть увагу:

  • на тип двигуна: для роботи побутового обладнання більш відповідним вважається синхронний тип с мідною обмоткою;

  • на тип запуску: ручний тип не дуже зручний взимку. коли мастило стає густим. Краще звернути увагу на електричний;

  • на тип охолодження: водяний або повітряний.

Стосовно типу запуску важливо звернути увагу на ще один - ATS (Automatic Transfer Switch). Завдяки йому не доведеться перейматися запуском: якщо буде припинено електропостачання, генератор запускається автоматично.

Підсумки

Обрати електричний генератор для побутових цілей не так просто: для цього потрібно мати знання та досвід, які мають далеко не всі. То ж варто довірити цю роботу фахівцям. Розрахунок потужності мають провести спеціалісти, які будуть займатись установкою. А підбір моделей варто довірити експертам інтернет-магазину VDR. У великому асортименті вони знайдуть саме ті моделі, які будуть повністю відповідати технічним вимогам, та вашим очікуванням стосовно ціни та якості. То ж варто зателефонувати за вказаними на сайті номерами, щоб скористатись їхніми послугами, отримати індивідуальну знижку, дізнатись про цікаві акційні пропозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#генератор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...