09:01, 1 серпня 2022 р.
Надійне джерело
1 серпня у Львові прощатимуться з 25-річними Героями Романом Байщаком та Максимом Шамаровим
Прощання із захисниками відбудеться на площі Ринок у Львові об 11:30.
1 серпня у Львові прощатимуться з 25-річними Героями Романом Байщаком та Максимом Шамаровим, які загинули на війні. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання у центрі міста. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.
Чин похорону Романа Байщака та Максима Шамарова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.
Біографічна довідка Героїв. 25-річний Роман Байщак львів'янин. Навчався у середній загальноосвітній школі №54 міста Львова. У 2011 році вступив до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Випускник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Після завершення навчання вступив до лав 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування "Захід" Сухопутних військ Збройних Сил України.
Капітан. У складі бригади тричі виконував завдання у зоні проведення бойових дій на сході України. Із початком повномасштабного вторгнення із перших днів захищав Батьківщину від російських окупантів.
У 2022 році був нагороджений нагрудним знаком Командувача об'єднаних сил Збройних Сил України "За службу та звитягу" III ступеня. У Романа Байщака залишилися батьки, дружина та двоє дітей.

Роман Байщак, Фото: пресслужби Львівської міськради
25-річний Максим Шамаров львів'янин. Закінчив середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №50 міста Львова. У 2011 році вступив до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Здобув освіту у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
Після завершення навчання у 2018 році вступив до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
Капітан, у складі бригади тричі виконував бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил. У 2022 році указом Президента України був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня. У Максима Шамарова залишилися мама, батько, брати та сестра.

Максим Шамаров, Фото: пресслужби Львівської міськради
Читайте також: Львівським волонтерам на вокзалі потрібна допомога мешканців міста
Фото на головній: Романа Каймана
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Останні новини
Оголошення
21:05, 26 вересня 2020 р.
379
18:54, 2 лютого
58
live comments feed...
Коментарі