• Головна
  • Розробку межі парку ускладнюють забудовники вул. Кримської, - А. Галушка про парк «Снопківський»
16:17, 22 березня 2013 р.

Розробку межі парку ускладнюють забудовники вул. Кримської, - А. Галушка про парк «Снопківський»

Сьогодні відбувся круглий стіл щодо встановлення та затвердження межі парку «Снопківський», куди були запрошені мешканці прилеглих до парку вулиць, представники ФК «Карпати», депутатського корпусу ЛМР та департаменту містобудування.

Як повідомляють в управлінні екології, затвердження меж парку ускладнюється забудовою, яка знаходиться в межах природно-заповідного фонду.

«На сьогодні усі, і мешканці прилеглих територій, і підприємці, і органи місцевої вади єдині в тому, що потрібно дотримуватись закону. Всі зійшлись на тому, що парк «Снопківський» є об’єктом природно-заповідного фонду, відповідно до рішення обласного виконкому від 1984 року. Відповідно, згідно закону, у таких об’єктах забороняється будівництво будь-яких будівель, які не відповідають режиму функціонування об’єкту природно-заповідного фонду.

Водночас, ми бачимо, що частина будинків знаходиться в межах природно-заповідного фонду. Складається враження, що забудовники на вул. Кримській самі блокують розробку межі парку, хоча закон повинен бути єдиним для всіх», - зазначив Андрій Галушка, в.о. начальника управління екології та благоустрою ЛМР. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...