В Україні на державному рівні пропонують заборонити використання смартфонів у школах

27 січня у Верховну Раду надійшов для ознайомлення законопроєкт від народного депутата, яким пропонується заборонити у школах використовувати смартфони. Пояснюють це тим, що мобільні телефони й інші ґаджети погіршують зір у дітей, які часто грають в ігри на смартфонах і часто надають перевагу саме іграм замість спілкування з ровесниками.

Як повідомляє кореспондентка 032.ua, у пояснювальній записці до законопроєкту автори зсилаються на те, що у Франції, Греції, Таджикистані та деяких штатах Америки уже діє заборона на використання мобільних у школах, ще у низці країн не дозволяється навіть приносити їх із собою. В Україні таку ініціативу "просували" ще у 2007 році та навіть ухвалили, але 2014 року Міносвіти залишило відповідне рішення за школами та вчителями.

Передбачається, що зміни допоможуть дітям зосередитися на заняттях, спілкуванні одне з одним, скоротять випадки інтернет-булінгу і вирішать питання з крадіжками дорогої техніки. Школярам можуть заборонити будь-які ґаджети, незалежно від того, є у них доступ до інтернету чи ні, виняток можуть становити лише уроки, де використання таких пристроїв є необхідним та узгодженим з батьківським комітетом та адміністрацією навчального закладу.

Нагадаємо, раніше у Львові вимагали заборонити продаж чіпсів та іншої "нездорової" продукції у шкільних їдальнях.

Пропонуємо читачам 032.ua також взяти участь у опитуванні та висловити свою думку щодо нового законопроєкту:

Львів новини 032 законопроєкт діти школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі