• Головна
  • Рейтинг сімейних лікарів Львова
13:13, 11 вересня 2019 р.

Рейтинг сімейних лікарів Львова

Рейтинг сімейних лікарів Львова

В Україні триває медична реформа. Рік тому - у квітні 2018-го, українцям запропонували обрати сімейних лікарів і при цьому дозволили це робити без прив'язки до місця прописки. Таким чином, у кожного з'явилася можливість обрати саме того лікаря, якому вони довіряють і в будь-якому місці.

032 вирішив з'ясувати, яким лікарям львів'яни довіряють своє здоров'я і підготував рейтинг сімейних лікарів Львова.

Як формувався рейтинг

Cтаном на 19 квітня у Львові декларацію з лікарем підписали близько 593 тисяч мешканців, що становить 78,25% від приписного населення міста.

Ми проаналізували дані, які розміщені на сайті Національної служби здоров'я України, про кожного лікаря одинадцятьох некомерційних медичних закладів у Львові, де надають первинну допомогу.

У кожному із цих одинадцятьох медичних закладів, ми відібрали по 20 лікарів із якими підписали найбільше декларацій. Виняток - Десята міська лікарня Львова. Тут ми взяли інформацію лише про п'ять лікарів, оскільки у базі даних сайту Національної служби здоров'я України було вказано загалом вісім, тоді як в інших - в рази більше.

Ми використали дані про кількість підписаних декларації із лікарями у Львові станом на 15 квітня. Загалом у наш рейтинг потрапило 205 лікарів.

Як користуватись графіком

Подивитись скільки декларацій підписали із конкретним лікарем, який потрапив у рейтинг, можна за його прізвищем. Список сформовано в алфавітному порядку.

У рядку навпроти П.І.Б розміщена мітка. Якщо навести на неї курсором, то ви одразу дізнаєтесь наступну інформацію: кількість підписаних декларацій із цим лікарем, його спеціалість та місце роботи.

Якщо ви хочете дізнатись імена 20 найпопулярніших лікарів конкретного медичного закладу натисніть та випадаючий список. Програма одразу виділить лише лікарів того закладу, який вас цікавить.

Тепер коротко про лідерів рейтингу в одинадцятьох медичних закладах:

****

Лідери рейтингу:

Лідером по кількості підписаних декларацій із пацієнтами у 1-ій міській поліклініці Львова є сімейний лікар Соломонович Галина Степанівна. Вона уклала угоди із 2155 пацієнтами.

1943 пацієнтів підписали декларації у цій поліклініці із сімейним лікарем Бучковською Зоряною Ярославівною. Ще 1780  із сімейним лікарем Небожук Дарією Володимирівною.

Водночас, у Львівській 1-ій міській клінічній лікарні імені Князя Лева одразу 10 сімейних лікарів підписали понад 2 тис декларацій із пацієнтами. Найбільше  із Зарембою Іванною Петрівною. У неї 2110 пацієнтів.

У 2-ій міській поліклініці Львова найбільшу кількість декларацій підписали із сімейним лікарем Макеєвець  Любов'ю Ярославівною (1961), Романяк Наталією Василівною (1947) та з Галан Галиною Романівна (1936).

У 3-ій міській поліклініці Львова найбільша кількість підписаних декларацій  1632. Саме стільки пацієнтів у терапевта Мрак Віри Євгенівни.

Лідером же у 3-ій міській клінічній лікарні Львова є сімейний лікар Петровська Уляна Богданівна. Із нею підписало декларацію 2 тис 103 пацієнта.

У 4-ій міській поліклініці лідерами по кількості підписаних декларацій є такі лікарі: Юрса Віктор Юліанович (1897), Зеляк Наталія Андріївна (1832) та Брильовська Любов Іванівна (1891).

У 4-ій міській клінічній лікарні лідирує Яворська Марія Іванівна, з нею підписали 1985 декларацій.

У 5-ій міській клінічній поліклініці  Львова найбільше декларацій підписали із сімейним лікарем Повар Іриною Михайлівною (2016), а також з Дмитрах Галиною Богданівною (1988) та з Гелеш Любов Романівною (1902).

Тим часом, у 5-ій міській клінічній лікарні Львова лідером є сімейний лікар Гоменюк Ольга Ігорівна. Із нею підписали 2048 декларацій. Майже такий же результат і у сімейного лікаря Курій Олесі Ігорівни. Із нею підписали 2026 декларацій.

У 6-ій міській поліклініці Львова трійка лідерів наступна: Яцків Аріадна Любомирівна (2026), Корець Лідія Гордіївна (1897) та Завербна Ольга Іванівна (1885).

Водночас у Десятій міській лікарні Львова найбільша кількість підписаних декларацій - 1756. І саме стільки пацієнтів у Стеренчак Ольги Андріївни.

Додамо, що сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, терапевт – 2 000, педіатр – 900. Якщо лікар уже набрав оптимальну кількість пацієнтів, то він може відмовити вам у підписанні декларації. 

(Зверніть увагу! Рейтинг може некоректно відображатись у мобільному додатку сайту та мобільній версії. Зокрема, може не відображатись повний список лікарів. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, спробуйте відкрити цю новину безпосередньо з ПК). 

Нагадаємо, що громадяни України, які не підписали декларацію із лікарем, не зможуть отримати безкоштовне лікування, а також скористатися програмою "Доступні ліки". Раніше сайт 032.ua розповідав, як отримати ліки за цією програмою.

Автор матеріалу: Ірина ТРУШ.

Матеріал вперше був опублікований у квітні 2019 року 

*Повне або часткове копіювання матеріалу без письмової згоди редакції забороняється та вважається порушенням авторських прав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сімейні лікарі Львова #рейтинг сімейних лікарів
11,3
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Зібрали у цьому розділі для вас усе найцікавіше. Cтатті, огляди новини, - усе, що активно читали на нашому сайті, коментували і поширювали читачі у соціальних мережах. Тут точно знайде щось, що почитати.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...