
12:30, 9 липня 2017 р.
У Львові звільнили водія компанії "АВЕ", який незаконно скинув сміття на Львівщині

Фото: Твоє Місто
Компанія-перевізник "АВЕ Львів" звільнила недобросовісного водія, який незаконно вивантажив сміття поблизу полігону на Жидачівщині.
Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА з посиланням на департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства.
Зазначимо, що станом на сьогодні, 9 липня, перевізники не прибрали у Львові 216 сміттєвих майданчиків, що становить 17% від загального житлового фонду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:30
Вчора
16:07
Вчора
ТОП новини
Оголошення