• Головна
  • На Львівщині в озері потонув 15-річний хлопець
11:04, Сьогодні
Надійне джерело

На Львівщині в озері потонув 15-річний хлопець

На Львівщині в озері потонув 15-річний хлопець

У селі Заводське Буської громади на Львівщині під час купання в озері потонув 15-річний хлопець.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА. Загиблим виявився місцевий житель 2011 року народження. Обставини його загибелі встановлюють правоохоронці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#утопленик #Заводське #Буська_громада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення