
11:04, Сьогодні
Надійне джерело
На Львівщині в озері потонув 15-річний хлопець

У селі Заводське Буської громади на Львівщині під час купання в озері потонув 15-річний хлопець.
Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА. Загиблим виявився місцевий житель 2011 року народження. Обставини його загибелі встановлюють правоохоронці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення