
18:43, Сьогодні
Надійне джерело
У Львові після ремонту відкрили ще одну ділянку вул. Стрийської

У Львові завершили суцільне асфальтування ділянки вулиці Стрийської від проспекту Івана Павла ІІ до вулиці Вернадського.
Йдеться про непарний бік дороги у напрямку в'їзду до міста. Після завершення робіт цю частину вулиці вже відкрили для руху транспорту.
"Відтепер відремонтованою ділянкою знову курсує тролейбус №22, автобусні маршрути та приватний транспорт", - йдеться в повідомленні.
Водночас тролейбуси №23 та №25 повернуться до звичних маршрутів уже з суботи, 28 червня.
Ремонтні роботи на Стрийській є частиною оновлення дорожньої інфраструктури міста, що має покращити стан покриття та забезпечити комфортніший рух транспорту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
16:52, 24 червня
15
16:52, 24 червня
49
15:10, 22 червня
1
15:05, 22 червня
12
12:48, 21 червня