
12:00, 9 липня 2017 р.
У Львові досі не очистили 216 сміттєвих майданчиків

Станом на неділю, 9 липня, у Львові досі не очистили від сміття 216 сміттєвих майданчиків, що складає 17% від загального житлового фонду.
Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова.
Найгірша ситуація із вивезенням ТПВ зберігається у Шевченківському, Сихівському та Франківському районах.
За даними мерії, на перевантажувальних станціях знаходиться 3 тис. тонн не вивезеного сміття. Загалом у місті – 5310 тонн.
Крім того, серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 15 майданчиків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:04
Вчора
Оголошення
16:54, 25 червня
4
15:14, 22 червня
4
09:13, 15 червня
11:13, 25 червня
299