Супутникове телебачення, спочатку, ділиться на аналогове і цифрове. Але аналогове телебачення - вчорашній день - незадовільна якість сигналу, кількість каналів постійно скорочується, устаткування вже не випускається, і встановлювати собі комплект для прийому супутникового аналогового телебачення зараз вже не має сенсу. Інша справа - цифровий формат мовлення - декілька тисяч каналів різних тематик на всіх мовах світу і відмінна якість зображення і звуку. супутникове телебачення у Львові можна підключити на сайті http://www.zaxid-ua.tv/

Отже, ви зважилися самостійно встановити супутникову антену, щоб порадувати себе величезною кількістю в основному непотрібних каналів. У цій статті Sovets.com розповість як це зробити на прикладі супутникової антени з трьома конверторами, також ми повідаємо як налаштувати ресівер і інше додаткове обладнання.

В прикладі ми використовуємо 3 стандартних супутника Amos, Sirius, Hotbird, що транслюють 24 російськомовних канали. За допомогою підготовленого Sovets.com матеріалу, ви без проблем встановіте і підключите супутникову тарілку, налаштуєте її на будь-які супутники.

Отже, підведемо підсумок. Якщо у Вас є вихід на південну сторону, або можливість установки супутникової тарілки на даху, то Ви можете дивитися канали більш ніж з десяти супутників. Кількість каналів буде завісить від розмірів тарілки і вибраного Вами ресівера.