Чого львів’янам чекати у 2015 році: гороскоп для всіх знаків зодіаку

У 2015 році буде правити Коза, яка принесе глобальні зміни у кожну із сфер людського життя.

Для кожного, хто бажає внести у своє життя новизну або кардинально все поміняти, Коза принесе безліч можливостей, - пише ТСН.

Небесні світила обіцяють, що 2015 рік буде новою сторінкою в житті для тих, хто відкритий до всього нового і готовий розвиватися.

Астрологи кажуть, що цей рік буде гарною нагодою, щоб спробувати щось нове - екстремальний спорт, навчально-освітні програми або екзотичну кухню. Важливо лише одне: не боятися відкривати світ навколо себе.

Овен

У наступному році астрологи Овнам радять з обережністю ставитися до своєї кар'єри і соціального статусу. У представників даного знаку буде достатньо можливостей привнести в своє життя необхідні зміни.

Успіх супроводжуватиме Овнів до серпня.

 Крім того, їм може пощастити у коханні. Овни можуть закохатися і за допомогою цього домогтися успіху. Отже у любовних справах відкриються широкі перспективи.

У 2015 році Овни будуть схильні до відпочинку, задоволень, отримання  насолоди від життя, тому будуть вести себе ще веселіше, грайливіше і романтичніше. Небесні світила передрікають, що представникам цього знаку вистачить мужності, щоб бути самими собою. Крім того, Овни можуть очікувати поліпшення умов праці та робочої атмосфери. У випадку, якщо представники цього знаку були не зовсім задоволені своєю роботою, то в останні місяці 2015 року у них з'явиться можливість переглянути свою позицію: робота вже не буде здаватися такою поганою, як раніше адже відкриються нові позитивні сторони.

Телець

2015 рік стане для Тельців переломним періодом, який звільнить від минулого і відкриє двері в майбутнє. Астрологи кажуть про різкі зміни в кар'єрі Тельців - деякі навіть зважаться на освоєння нової професії.

Тельцям варто звернути особливу увагу на своє дружнє коло спілкування, де, швидше за все, їх чекає доля.

Зазначимо, що відносини, зав'язані в 2015 році, для Тельців можуть бути особливо романтичними. Однак зірки застерігають Тельців від оформлення кредитів, боргів та інших особистих операцій з чужими грошима. У професійному житті Тельців багато залежатиме від того, наскільки швидко вони зможуть реагувати на мінливу ситуацію на роботі. Зірки говорять, що хтось опуститься на кілька щаблів нижче по кар'єрних сходах. Тельцям, які працюють у великих компаніях, влітку варто скористатися допомогою друзів чи сім'ї.

Близнюки

Початок 2015 року стане для Близнюків періодом розумової та інтелектуальної експансивності. Представникам цього знаку буде властиво мислити позитивно, а навколишній світ подарує безліч можливостей відкрити щось нове. Близнюки зможуть познайомитися з новими людьми і завести нових друзів.

У Близнюків в наступному році можуть значно покращитися відносини з родичами

Небесні світила пророкують, що всі їхні ідеї будуть позитивно сприйняті оточуючими. У Близнюків в наступному році можуть значно покращитися відносини з родичами та сусідами. Щодо подорожей, то у Близнюків буде виникати більше можливостей, ніж зазвичай. Зірки радять Близнюкам приділяти більше уваги своєму тілу і бути особливо обережними зі шкідливими звичками, які можуть дуже погано вплинути на здоров'я. Зазначимо, що перша половина року Кози може бути сприятливим періодом для покупки автомобіля.

Рак

Життя Раків у 2015 році буде насиченою на різноманітні події. Астрологи кажуть, що найбільш актуальною буде тема взаємодії роботи та особистого життя, а самотніх Раків чекає пристрасна закоханість, яка може перерости у серйозні стосунки. Службовий роман зі старшим чоловіком може стати головною подією року в житті самотніх жінок-Раки, які захочуть відчути себе "як за кам'яною стіною" з новим коханим.

 самотніх Раків чекає пристрасна закоханість, яка може перерости у серйозні стосунки

Перша половина року стане одним з найбільш вдалих періодів за останні десятиліття у фінансовій сфері. Представників цього знаку оцінять на роботі. Астрологи не виключають, що роботодавці порадують підвищенням зарплати. Також цілком ймовірний кар'єрний ріст. Однак Ракам не варто розраховувати на швидкий та карколомний успіх.

Астрологи радять крок за кроком вибудовувати свої плани і приділяти достатньо часу вибору та налагодженню контактів з партнерами. 

Лев

У 2015 році Левам слід навчитися стримувати свої емоції під час спілкування з людьми, які їх оточують. Представникам цього знаку варто звернути увагу на можливу боротьбу за владу, ревнощі, інтриги, зради або навіть маніпуляції на роботі.

Астрологи обіцяють, що в питаннях здоров'я у Левів можуть з'явитися деякі проблеми, які будуть пов'язані з їхніми думками. У рік Кози Левів чекає величезна кількість уваги з боку протилежної статі.

Перша половина року - час, сприятливий для зачаття дитини, налагодження відносин з дітьми. Зірки радять Левам давати дітям більше самостійності і менше дратуватися щодо різних дрібниць.

Зірки попереджають, що робота з Левами буде непростим випробуванням для їхніх оточуючих

Левам в наступному році потрібно бути більш уважними  щодо сплати рахунків  і податків. Зірки попереджають, що робота з Левами буде непростим випробуванням для їхніх оточуючих, оскільки їм буде властиво зайняти домінуючу і владну позицію і відмовлятися від співпраці.

Діва

Наступний рік стане для Дів часом духовного переродження, яке буде пов'язане з ніжною закоханістю. Представники даного знаку на рік дерев'яної Кози переглянуть свої погляди, стануть більш романтичними і чуттєвими. 2015 рік може початися з пристрасною закоханості, яку вони захочуть зберегти в таємниці. Самотні Діви задумаються про шлюб.

Ті, хто перебуває в довгих відносинах, побачать з боку коханої людини щиру турботу і тепло. Деякі Діви вирішать організувати або продовжити сімейний бізнес. Астрологи рекомендують планувати запуск нового бізнесу на липень або осінь. Літо також може принести підвищення в посаді. У цьому допоможуть рекомендації колег, тому важливо підтримувати з ними добрі приятельські стосунки. На жаль, у 2015 році Діви можуть зустріти труднощі та обмеження пов'язані з їх подорожами, поїздками, транспортом.

Терези

У рік дерев'яної Кози багато Терезів відчують необхідність змінити свою звичайну поведінку і стануть більш щирими і відкритими до навколишнього світу. Однак їм захочеться "почистити" звичне коло спілкування від зайвих людей. "Другі половинки" для Терезів відкриються заново.

Астрологи кажуть, що несподіванки в особистому житті змусять їх переглянути своє ставлення до сім'ї. Зірки пророкують, що з січня по березень Терези можуть сподіватися на фінансову допомогу від партнера, вірогідні цінні подарунки. Квітень - найбільш сприятливий час у році для покупок або капіталовкладень. Осінь і зима пройдуть без сюрпризів у фінансовому плані.

Для Терезів відносини в 2015 році вийдуть на перший план, а кар'єрні прагнення трохи відійдуть у тінь. У наступному році вони шукатимуть від роботи емоційного задоволення і можливості творчої реалізації, а не високого статусу або хорошого заробітку.

Скорпіон

Перші шість місяців 2015 року будуть дуже сприятливими для всіх Скорпіонів. Багато хто зважаться втілити в життя творчі задуми, оригінальні бізнес-проекти. Астрологи рекомендують час з січня до квітня витратити на ретельне планування, завершення всіх  справ. У 2015 році багато Скорпіонів візьмуть на себе роль лідера, а вже у другій половині року у них з'явиться можливість очолити неформальне товариство. Скорпіони будуть користуватися величезною популярністю у протилежної статі, бо стануть більш романтичними і чуттєвими. Астрологи кажуть, що в серпні і вересні з'явиться можливість завершити важливі справи, пов'язані з сім'єю і домом, які відкладалися в довгий ящик через неприємні емоцій. Деякі представники цього знаку порозумітися з батьками, інші - вирішать свої житлові проблеми. Зірки обіцяють Скорпіонам один з найбільш вдалих років для кар'єрної самореалізації, особливо для тих, хто має власний бізнес. 

Стрілець

У 2015 році багатьом Стрільцям пощастить реалізувати свої мрії і здійснити довгоочікувану подорож в далекі країни. Більшу частину року настрій у представників цього зодіакального знаку буде відмінним і дрібні неприємності не зможуть вплинути на них. Астрологи радять бути уважнішими на дорозі, причому абсолютно неважливо, пішохід Стрілець або водій. У 2015 році не багато Стрільців будуть прагнути змінити місце роботи, адже їх влаштовує відносини у своєму рідному колективі і спокійний робочий темп. Рік Кози буде насиченим для тих, хто шукає кохання. Рік буде багатим на перспективні знайомства з представниками протилежної статі. Астрологи кажуть, що навесні є шанс познайомитися і зав'язати стосунки з дуже забезпеченою людиною. Людям, народженим під даним зодіакальним знаком, які мають проблеми з ендокринною системою або з шлунком, слід бути уважнішими до свого здоров'я в період з березня по червень.

Козеріг

Рік синьої дерев'яної Кози буде наповнений для Козерогів містикою і загадковістю. Козероги зіткнуться з необхідністю стримувати свої почуття та емоції заради близьких людей. Астрологи радять тримати в руках свою категоричність. У 2015 році деякі відносини розпадуться, але народжені під цим знаком точно не залишаться без пар. У першій половині року можливий бурхливий роман. У наступного року зірки застерігають Козерогів від властивої їм іноді скупості. Зараз важливо навчитися ділитися з іншими і це обернеться для представників цього знаку великим позитивом. Козероги захочуть знайти максимум самостійності в кар'єрі, деякі зацікавляться роботою вдома або купівлею бізнесу, яким можна керувати дистанційно.

Водолій

Рік Кози ідеально підходить для всіх починань Водолія. Починаючи з січня 2015 року жінкам, які народилися під цим знаком, захочеться змінити імідж, хтось займеться удосконаленням своєї фігури за допомого тренажерів, інші сядуть на дієту. Водолії в рік Кози будуть працювати не на тій посаді, про яку вони мріяли. Однак у березні та квітні будуть відбуватися серйозні зміни на роботі. З колегами складуться непрості відносини. У перший місяць року особисте життя Водоліїв буде пов'язана з колишніми коханими. Хтось повернеться до колишнього партнера, інші поставлять крапку у відносинах. У лютому зірки радять не починати нових романів. Астрологи застерігають Водоліїв від самолікування і перевантаження свого організму.

Риби

2015 рік буде для Риб дуже насиченим, особливо це стосується кар'єри та особистого життя. Представникам цього знаку вдасться "потрапити в течію" і відчути себе в рідній стихії: їх романтичність і творчі здібності будуть оцінені дуже високо. До початку лютого почуття представників даного знаку будуть дуже мінливі.

Риби будуть постійно закохуватися і кожен раз по-справжньому.

Така плутанина буде властива, навіть тим, хто перебуватиме у відносинах. Астрологи рекомендують Рибам застосувати свою інтуїцію і ділову хватку для досягнення найкращого результату. Адже посилена робота над собою буде давати помітні результати. Рік Кози відкриє нові перспективи - Рибам довірять керувати колективом, а також з'явиться можливість проявити свої таланти. Рік принесе підвищення на роботі і фінанск стабільність.

гороскоп 2015 рік Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Пригоди
Вчора, 14 листопада, близько шостої ранку на ділянці дороги "Київ-Чоп", неподалік с. Мохнате Турківського району не розминулись легковик Chevrolet Aveo та вантажівка DAF. Про це інформує департамент з питань цивільного захисту населення ЛОДА, передає 032.ua. Читайте також: Коли львівʼянам очікувати снігу: прогнози від синоптиків За попередніми даними правоохоронців, за кермом фури перебував 52-річний мешканець с. Гамаліївка Лохвицького району Полтавської о...
Пригоди
Сьогодні, 15-го листопада на вулиці Стрийській 45, автомобіль швидкої допомоги протаранив підземний перехід. Про це в коментарі кореспонденту 032.ua розповіла речниця ГУ Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська. За її словами, автопригода сталася близько 3:45, поблизу автобусного заводу. За попередніми даними, водій швидкої не впорався з керуванням та протаранив огорожу підземного переходу.  В результаті ДТП до лікарні госпіталізували трьох л...
Аналітика
Сьогодні, 7-го листопада для журналістів у Львові представники КУ “Інститут міста” провели імпровізовану екскурсію по вулиці Степана Бандери та розповіли, які зміни тут можуть відбутися під час реконструкції вулиці в рамках проекту “Вулиця для всіх”. Журналіст сайту 032.ua побував на екскурсії та занотував найважливіше. Вулиця для всіх - що це за проект Втілення проекту розпочалося ще у 2016 році за фінансової підтримки Федерального міністерства економіч...
Суспільство
У п'ятницю, 16-го листопада, з 9:00 шахтарі Львівщини планують перекривати пішохідний перехід міжнародної траси Львів – Томашів у районі Рава-Руської митниці. Про це повідомили на офіційній сторінці Незалежної профспілки гірників України у Facebook, передає 032.ua.  Читайте також: У Жовкві під час пожежі у житловому будинку врятували 82-річну жінку, - ФОТО "Спираючись на підтримку шахтарів, було прийняте рішення про перекриття прикордонного переходу Рава-Р...
Суспільство
У пам'ятці архітектури на вулиці Олени Степанівни, 31 у Львові хочуть зробити готель з прибудовою. Заради цього уже зруйнували стіну. З такою інформацією у редакцію 032.ua звернувся львів’янин Василь, мешканець сусіднього будинку по вулиці Степанівни у Львові, який переконаний, що ремонтні роботи відбуваються з порушеннями законодавства. За словами львів’янина, відбувається руйнація частини будівлі, де планують зробити прибудову. На доказ до своїх слів пан...
Суспільство
У Міністерстві освіти і науки України закликали школярів подбати про вчасне оформлення внутрішнього паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, оскільки без такого документа їх не допустять до реєстрації на ЗНО. Про це повідомили на офіційному сайті МОН, передає 032.ua. Читайте також: Тест на знання української мови: поясни значення 10 рідковживаних слів МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна мігра...
Суспільство
За недотримання правил паркування на водіїв-порушників інспектори, які активно працюють у місті з минулого тижня, виписали 239 постанов на суму понад 78 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба мерії.  Фото: ЛМР Читайте також: З початку року на Львівщині на кір захворіли понад 6 тисяч людей Нагадаємо, на підставі норм закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», на базі управління безпеки міста Львова було створено відділ інспекторі...
Суспільство
З початку 2018 року в області на кір захворіли понад 6 тисяч людей. З них понад 68% не вакцинованих, 11%  - мешканців, які мали одну вакцину профілактичних щеплень. Про це сьогодні, 14-го листопада, під час брифінгу  повідомила керівниця департаменту охорони здоров'я Ірина Микичак, інформує прес-служба ЛОДА. Читайте також: Львів'ян просять долучитись до збору теплого одягу та взуття потребуючим За її словами, вакцинація є єдиними методом профілактики кору...
Суспільство
ЛК «АТП-1» вже отримало 69 нових низькопідлогових автобусів МАЗ.  Про це повідомили у прес-службі ЛМР, передає 032.ua. Читайте також: Львів'ян просять долучитись до збору теплого одягу та взуття потребуючим Як зазначив директор ЛК «АТП-1» Орест Хамула, сьогодні підприємство має отримати 5 машин, а завтра ще 4. З огляду на суттєве поповнення автопарку «АТП-1» запрошує на роботу водіїв. «Ми продовжуємо отримувати нові МАЗи. Загалом ЛК «АТП-1» вже отримало 69...