Чого львів’янам чекати у 2015 році: гороскоп для всіх знаків зодіаку - 032.ua

Чого львів’янам чекати у 2015 році: гороскоп для всіх знаків зодіаку

У 2015 році буде правити Коза, яка принесе глобальні зміни у кожну із сфер людського життя.

Для кожного, хто бажає внести у своє життя новизну або кардинально все поміняти, Коза принесе безліч можливостей, - пише ТСН.

Небесні світила обіцяють, що 2015 рік буде новою сторінкою в житті для тих, хто відкритий до всього нового і готовий розвиватися.

Астрологи кажуть, що цей рік буде гарною нагодою, щоб спробувати щось нове - екстремальний спорт, навчально-освітні програми або екзотичну кухню. Важливо лише одне: не боятися відкривати світ навколо себе.

Овен

У наступному році астрологи Овнам радять з обережністю ставитися до своєї кар'єри і соціального статусу. У представників даного знаку буде достатньо можливостей привнести в своє життя необхідні зміни.

Успіх супроводжуватиме Овнів до серпня.

 Крім того, їм може пощастити у коханні. Овни можуть закохатися і за допомогою цього домогтися успіху. Отже у любовних справах відкриються широкі перспективи.

У 2015 році Овни будуть схильні до відпочинку, задоволень, отримання  насолоди від життя, тому будуть вести себе ще веселіше, грайливіше і романтичніше. Небесні світила передрікають, що представникам цього знаку вистачить мужності, щоб бути самими собою. Крім того, Овни можуть очікувати поліпшення умов праці та робочої атмосфери. У випадку, якщо представники цього знаку були не зовсім задоволені своєю роботою, то в останні місяці 2015 року у них з'явиться можливість переглянути свою позицію: робота вже не буде здаватися такою поганою, як раніше адже відкриються нові позитивні сторони.

Телець

2015 рік стане для Тельців переломним періодом, який звільнить від минулого і відкриє двері в майбутнє. Астрологи кажуть про різкі зміни в кар'єрі Тельців - деякі навіть зважаться на освоєння нової професії.

Тельцям варто звернути особливу увагу на своє дружнє коло спілкування, де, швидше за все, їх чекає доля.

Зазначимо, що відносини, зав'язані в 2015 році, для Тельців можуть бути особливо романтичними. Однак зірки застерігають Тельців від оформлення кредитів, боргів та інших особистих операцій з чужими грошима. У професійному житті Тельців багато залежатиме від того, наскільки швидко вони зможуть реагувати на мінливу ситуацію на роботі. Зірки говорять, що хтось опуститься на кілька щаблів нижче по кар'єрних сходах. Тельцям, які працюють у великих компаніях, влітку варто скористатися допомогою друзів чи сім'ї.

Близнюки

Початок 2015 року стане для Близнюків періодом розумової та інтелектуальної експансивності. Представникам цього знаку буде властиво мислити позитивно, а навколишній світ подарує безліч можливостей відкрити щось нове. Близнюки зможуть познайомитися з новими людьми і завести нових друзів.

У Близнюків в наступному році можуть значно покращитися відносини з родичами

Небесні світила пророкують, що всі їхні ідеї будуть позитивно сприйняті оточуючими. У Близнюків в наступному році можуть значно покращитися відносини з родичами та сусідами. Щодо подорожей, то у Близнюків буде виникати більше можливостей, ніж зазвичай. Зірки радять Близнюкам приділяти більше уваги своєму тілу і бути особливо обережними зі шкідливими звичками, які можуть дуже погано вплинути на здоров'я. Зазначимо, що перша половина року Кози може бути сприятливим періодом для покупки автомобіля.

Рак

Життя Раків у 2015 році буде насиченою на різноманітні події. Астрологи кажуть, що найбільш актуальною буде тема взаємодії роботи та особистого життя, а самотніх Раків чекає пристрасна закоханість, яка може перерости у серйозні стосунки. Службовий роман зі старшим чоловіком може стати головною подією року в житті самотніх жінок-Раки, які захочуть відчути себе "як за кам'яною стіною" з новим коханим.

 самотніх Раків чекає пристрасна закоханість, яка може перерости у серйозні стосунки

Перша половина року стане одним з найбільш вдалих періодів за останні десятиліття у фінансовій сфері. Представників цього знаку оцінять на роботі. Астрологи не виключають, що роботодавці порадують підвищенням зарплати. Також цілком ймовірний кар'єрний ріст. Однак Ракам не варто розраховувати на швидкий та карколомний успіх.

Астрологи радять крок за кроком вибудовувати свої плани і приділяти достатньо часу вибору та налагодженню контактів з партнерами. 

Лев

У 2015 році Левам слід навчитися стримувати свої емоції під час спілкування з людьми, які їх оточують. Представникам цього знаку варто звернути увагу на можливу боротьбу за владу, ревнощі, інтриги, зради або навіть маніпуляції на роботі.

Астрологи обіцяють, що в питаннях здоров'я у Левів можуть з'явитися деякі проблеми, які будуть пов'язані з їхніми думками. У рік Кози Левів чекає величезна кількість уваги з боку протилежної статі.

Перша половина року - час, сприятливий для зачаття дитини, налагодження відносин з дітьми. Зірки радять Левам давати дітям більше самостійності і менше дратуватися щодо різних дрібниць.

Зірки попереджають, що робота з Левами буде непростим випробуванням для їхніх оточуючих

Левам в наступному році потрібно бути більш уважними  щодо сплати рахунків  і податків. Зірки попереджають, що робота з Левами буде непростим випробуванням для їхніх оточуючих, оскільки їм буде властиво зайняти домінуючу і владну позицію і відмовлятися від співпраці.

Діва

Наступний рік стане для Дів часом духовного переродження, яке буде пов'язане з ніжною закоханістю. Представники даного знаку на рік дерев'яної Кози переглянуть свої погляди, стануть більш романтичними і чуттєвими. 2015 рік може початися з пристрасною закоханості, яку вони захочуть зберегти в таємниці. Самотні Діви задумаються про шлюб.

Ті, хто перебуває в довгих відносинах, побачать з боку коханої людини щиру турботу і тепло. Деякі Діви вирішать організувати або продовжити сімейний бізнес. Астрологи рекомендують планувати запуск нового бізнесу на липень або осінь. Літо також може принести підвищення в посаді. У цьому допоможуть рекомендації колег, тому важливо підтримувати з ними добрі приятельські стосунки. На жаль, у 2015 році Діви можуть зустріти труднощі та обмеження пов'язані з їх подорожами, поїздками, транспортом.

Терези

У рік дерев'яної Кози багато Терезів відчують необхідність змінити свою звичайну поведінку і стануть більш щирими і відкритими до навколишнього світу. Однак їм захочеться "почистити" звичне коло спілкування від зайвих людей. "Другі половинки" для Терезів відкриються заново.

Астрологи кажуть, що несподіванки в особистому житті змусять їх переглянути своє ставлення до сім'ї. Зірки пророкують, що з січня по березень Терези можуть сподіватися на фінансову допомогу від партнера, вірогідні цінні подарунки. Квітень - найбільш сприятливий час у році для покупок або капіталовкладень. Осінь і зима пройдуть без сюрпризів у фінансовому плані.

Для Терезів відносини в 2015 році вийдуть на перший план, а кар'єрні прагнення трохи відійдуть у тінь. У наступному році вони шукатимуть від роботи емоційного задоволення і можливості творчої реалізації, а не високого статусу або хорошого заробітку.

Скорпіон

Перші шість місяців 2015 року будуть дуже сприятливими для всіх Скорпіонів. Багато хто зважаться втілити в життя творчі задуми, оригінальні бізнес-проекти. Астрологи рекомендують час з січня до квітня витратити на ретельне планування, завершення всіх  справ. У 2015 році багато Скорпіонів візьмуть на себе роль лідера, а вже у другій половині року у них з'явиться можливість очолити неформальне товариство. Скорпіони будуть користуватися величезною популярністю у протилежної статі, бо стануть більш романтичними і чуттєвими. Астрологи кажуть, що в серпні і вересні з'явиться можливість завершити важливі справи, пов'язані з сім'єю і домом, які відкладалися в довгий ящик через неприємні емоцій. Деякі представники цього знаку порозумітися з батьками, інші - вирішать свої житлові проблеми. Зірки обіцяють Скорпіонам один з найбільш вдалих років для кар'єрної самореалізації, особливо для тих, хто має власний бізнес. 

Стрілець

У 2015 році багатьом Стрільцям пощастить реалізувати свої мрії і здійснити довгоочікувану подорож в далекі країни. Більшу частину року настрій у представників цього зодіакального знаку буде відмінним і дрібні неприємності не зможуть вплинути на них. Астрологи радять бути уважнішими на дорозі, причому абсолютно неважливо, пішохід Стрілець або водій. У 2015 році не багато Стрільців будуть прагнути змінити місце роботи, адже їх влаштовує відносини у своєму рідному колективі і спокійний робочий темп. Рік Кози буде насиченим для тих, хто шукає кохання. Рік буде багатим на перспективні знайомства з представниками протилежної статі. Астрологи кажуть, що навесні є шанс познайомитися і зав'язати стосунки з дуже забезпеченою людиною. Людям, народженим під даним зодіакальним знаком, які мають проблеми з ендокринною системою або з шлунком, слід бути уважнішими до свого здоров'я в період з березня по червень.

Козеріг

Рік синьої дерев'яної Кози буде наповнений для Козерогів містикою і загадковістю. Козероги зіткнуться з необхідністю стримувати свої почуття та емоції заради близьких людей. Астрологи радять тримати в руках свою категоричність. У 2015 році деякі відносини розпадуться, але народжені під цим знаком точно не залишаться без пар. У першій половині року можливий бурхливий роман. У наступного року зірки застерігають Козерогів від властивої їм іноді скупості. Зараз важливо навчитися ділитися з іншими і це обернеться для представників цього знаку великим позитивом. Козероги захочуть знайти максимум самостійності в кар'єрі, деякі зацікавляться роботою вдома або купівлею бізнесу, яким можна керувати дистанційно.

Водолій

Рік Кози ідеально підходить для всіх починань Водолія. Починаючи з січня 2015 року жінкам, які народилися під цим знаком, захочеться змінити імідж, хтось займеться удосконаленням своєї фігури за допомого тренажерів, інші сядуть на дієту. Водолії в рік Кози будуть працювати не на тій посаді, про яку вони мріяли. Однак у березні та квітні будуть відбуватися серйозні зміни на роботі. З колегами складуться непрості відносини. У перший місяць року особисте життя Водоліїв буде пов'язана з колишніми коханими. Хтось повернеться до колишнього партнера, інші поставлять крапку у відносинах. У лютому зірки радять не починати нових романів. Астрологи застерігають Водоліїв від самолікування і перевантаження свого організму.

Риби

2015 рік буде для Риб дуже насиченим, особливо це стосується кар'єри та особистого життя. Представникам цього знаку вдасться "потрапити в течію" і відчути себе в рідній стихії: їх романтичність і творчі здібності будуть оцінені дуже високо. До початку лютого почуття представників даного знаку будуть дуже мінливі.

Риби будуть постійно закохуватися і кожен раз по-справжньому.

Така плутанина буде властива, навіть тим, хто перебуватиме у відносинах. Астрологи рекомендують Рибам застосувати свою інтуїцію і ділову хватку для досягнення найкращого результату. Адже посилена робота над собою буде давати помітні результати. Рік Кози відкриє нові перспективи - Рибам довірять керувати колективом, а також з'явиться можливість проявити свої таланти. Рік принесе підвищення на роботі і фінанск стабільність.

гороскоп 2015 рік Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Бізнес
Сайт 032.ua продовжує підбивати підсумки 2018 року, пов’язані зі Львовом. Ми уже розповіли про десятьох львів’ян, якими варто пишатися за підсумками минулого року. Зараз же пропонуємо дізнатися про те, до яких міст світу найчастіше добирались пасажири літаком зі Львова. Статистичною інформацією з кореспондентом 032.ua поділились у ДП “Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького”. Київ Лідером по кількості перевезених пасажирів став столичний напря...
Суспільство
18 січня на виконавчому комітеті Львівської міськради затвердили детальний план території у районі вул. Щирецької. Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, ДПТ передбачає створення земельної ділянки (кварталу) для розміщення багатоповерхівок із вбудованими комерційно-громадськими об’єктами. Орієнтовна площа нового житлового кварталу становить 2,72 га. Новобудови матимуть 6 - 8 поверхів та загальну площу, орієнтовно 38 - 43 тис. м. кв. Читайте також: 10 кру...
Аналітика
Впродовж 2019 року у Львові планують виготовити проектно-кошторисну документацію для майбутніх ремонтів вулиць, завершити перехідні об'єкти з 2018 року та розпочати нові ремонтні роботи. На оновлення та капітальний ремонт вулиць у бюджеті розивтку на 2019 рік виділили 150 мільйонів гривень. Кореспондент сайту 032.ua поцікавилася у директора житлово-комунального господарства ЛМР Ірини Маруняк, які вулиці зазнають масштабних змін та у скільки це обійдеться....
Суспільство
Реконструкція площі Івана Франка у Львові може може розпочатися не раніше 2020 року. Про це у коментарі кореспонденту 032.ua розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.  За його словами, проект реконструкції площі Івана Франка готують у комплексі з ремонтом вулиці Вітовського, який планують розпочати у 2020 році. "Для нас зараз у пріорітеті є ремонт площі Двірцевої. Проект з реконструкції площі...
Суспільство
19 січня, на свято Водохреща, працівники ГУ Нацполіції у Львівській області працюватимуть у посиленому режимі біля храмів, де відбуватимуться богослужіння, а також у місцях, де проводитимуться купання та масові заходи, наприклад, на площі Ринок, де відбуватиметься загальноміське освячення води. Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівщини, звертатимуть увагу насамперед на попередження порушень публічного порядку та злочинів. Окрім слідчих, збільш...
Кримінал
17 січня стало відомо, що у квартирі одного з будинків у місті Червоноград, що поблизу Львова, помер чоловік. Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівщини, смерть 70-річного червоноградця настала від ножового поранення. Підозрюють у вбивстві 38-річну доньку загиблого, з якою вони мешкали разом. Читайте також: Чоловіка, якого розшукували більше тижня на Львівщині, виявили під кригою в ямі Слідчі встановили, що на момент вбивства жінка перебувала у...
Політика
17 січня Галицький райсуд Львова постановив на 60 днів відправити в СІЗО 59-річну проросійську активістку та журналістку Олену Бойко (справжнє прізвище Віщур), яку недавно депортували з Росії. Як повідомило видання "Радіо Свобода", жінка від літа 2016 року перебувала в РФ і брала участь у російських телепрограмах як експерт: критикувала українську владу, підтримувала терористичні угруповання «ДНР» і «ЛНР», за що й була затримана Службою безпеки України. По...
Бізнес
ПрАТ "Квіти Львова" дозволили будувати багатоквартирний житловий будинок із вбудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом на вулиці Стрийській, 195. Відповідне рішення затвердили на виконкомі ЛМР 18 січня, - передає кореспондент сайту 032.ua. Згідно з документацією, новий будинок з'явиться на земельній ділянці в зоні Ж-5 (змішаної малоповерхової та багатоповерхової житлової забудови). Новобудова матиме не більше 34 метрів висоти. За даними ЄДР, ПрАТ "К...
Кримінал
17 січня у одному з сіл Жовківського району на Львівщині, працівник місцевої котельні виявив тіло чоловіка, якого більше тижня розшукували як безвісти зниклого. Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, тіло 43-річного зниклого було у ямі під кригою, неподалік господарської будівлі. На місці події працювали правоохоронці, які не виявили ознак насильницької смерті. Читайте також: Мальтійська служба допомоги подарувала дефібрилятор Льві...