• Головна
  • Тепло - кращий подарунок до Нового Року!
Реклама
09:40, 18 грудня 2014 р.

Тепло - кращий подарунок до Нового Року!

Реклама

Про проблеми біженців із зони АТО йдеться чимало. Але чи сильно допоможуть одні розмови? Для сотень і тисяч наших співвітчизників життя змінилося з початку бойових дій на сході України. Жителі міст і селищ Луганської та Донецької областей, позбавлені житла, засобів до існування і елементарних благ цивілізації, були змушені тікати від війни в різні міста. На початку листопада 2014р. за даними Управління праці та соціального захисту населення в Харківській області офіційно зареєстровані 112 тисяч переселенців із зони АТО.

У червні 2014 в літній табір «Ромашка» м. Харкова прибули більше 200 біженців. Директор табору Володимир Рожков і його дружина Оксана Погорєлова з привітністю прийняли людей, які взяли з собою все, що попалося під руки. Ці люди пережили бомбардування, бачили кров і смерть в зоні бойових дій. Психологічно дуже важко дорослим і ще важче їх дітям, які після обстрілів стали бояться грому і як його чують, відразу ховаються під ліжко. Людям дуже важко усвідомлювати втрату рідних будинків і квартир, які вони обживали роками і втратили в одну мить. Житло багатьох біженців не підлягає відновленню і повністю розгромлено, хтось поховав під уламками своїх рідних і близьких людей. Війна не щадить нікого, не має моральних норм і совісті, змітає все живе на своєму шляху.

Тепло - кращий подарунок до Нового Року! (фото) - фото 1

Настав грудень з першим снігом і морозами до 14 градусів вночі. Жителі табору з першого дня їх прибуття не опускають руки і трудяться в надії створення затишного житла в сувореий зимовий час. Олександр і Тетяна Паламарчук, власники компанії SANTAN, відвідали табір «Ромашка», щоб подивитися, на якому етапі перебуває відновлення табору і як обладнані кімнати.

«Ми побачили в цих людях спрагу до життя: вони з бажанням і єдністю переобладнують літню їдальню, утеплюють житлові корпуси, обладнають котельню і сподіваються на краще життя в майбутньому. Як би вони не намагалися виглядати з піднятим настроєм, в їхніх очах видно багато болю, яку принесла їм війна. Хочу звернутися до всіх не байдужих людей, які можуть допомогти переселенцям із зони АТО і усвідомити, що діти з сусідніх областей сьогодні прокидаються кімнатах де двері і вікна затягнуті плівкою і пледами, щоб помитися їм необхідно їхати на ЖД вокзал, а це - 18 км, в мороз діти ходять в літній туалет на вулиці. Що сьогодні для компанії SANTAN означає слово - Допомога? Допомога нужденним - це громадянська позиція нашої компанії. Я не можу дивитися спокійно на ситуацію, в якої страждають люди, тому свої дії направляю, щоб допомогти та покращити життя нужденних людей» - сказав Олександр Паламарчук.

Допомогти біженцям, дітям та їх сім'ям - ми можемо вже сьогодні!

Тепло - кращий подарунок до Нового Року! (фото) - фото 2

Ми здатні поліпшити життя переселенців, якщо кожен з нас зробить свій посильний внесок у добру справу. Компанія Santan має намір надавати активну підтримку біженцям із зони АТО до самого припинення війни!

Вперше компанія Сантан дізналася про переселенців табору «Ромашка» в липні 2014 з соціальної мережі Фейсбук, зв'язалися з Оксаною Погорєлової, яка описала потреба в сантехнічної продукції. А так як компанія SANTAN є великим оператором на ринку сантехніки, тому з радістю запропонували свою допомогу. У літній час жителі табору гостро потребували санітарні місця - душови і туалети. Саме тому компанія SANTAN спільно з благодійним фондом «Світ і порядок» першою справою надала підтримку біженцям із зони АТО. Компанія обладнала в дитячому таборі 16 нових душових кабін. У серпні 2014 наша компанія надала допомогу продуктами харчування, в яких була гостра необхідність (молоко, тушонка, консерви та ін.)

Тепло - кращий подарунок до Нового Року! (фото) - фото 3

Через деякий час частина людей поїхала в свої рідні будинки, які раніше знаходяться під обстрілами сусідніх територій. А більше 50 чоловік, побувавши на місці рідного дому, повернулися в табір «Ромашка». Багато переселенці влаштувалися роботу, а ті, які не влаштувалися, щодня трудяться на території табору - проводять роботи з відновлення житлових корпусів.

Війна змусила переселенців покинути свої будинки, переїхати в незнайомі міста, але з іншого боку вона об'єднала людей на таких місцях як табір «Ромашка», де всі працюють і продовжують жити далі заради своїх сімей.

«Першочергова потреба табору «Ромашка» полягає в матеріалах для опалювальної системи відновлюваних корпусів, тому компанія SANTAN прийняла рішення безкоштовно виділити необхідні матеріали: унітази, змішувачі, труби, крани, фітинги та ін. І запропонували робочі місця в компанії. Звертаюся до організацій, бізнесменів і небайдужим людям поцікавитися ситуацією переселенців у своєму регіоні і надати допомогу у важку хвилину біженцям із зони АТО »- сказав Олександр Паламарчук.

Тепло - кращий подарунок до Нового Року! (фото) - фото 4

«У якому б важкому стані не перебувала країна, які б катаклізми не зазнав наш народ, ми завжди повинні пам'ятати про світлі моменти життя наших дітей. Я сама мама і знаю, як це - присвячувати себе дітям, знаходити можливості частіше радувати їх. Тому ми з чоловіком прийняли рішення надати допомогу всім біженцям із зони АТО і зробити новорічні подарунки маленьким жителям табору «Ромашка» - сказала Тетяна Паламарчук

Реквізити для надання допомоги:

Благодійний фонд "Країна понад усе"

Код ЄДРПОУ: 39352342

Рахунку: 26006524642000,

назва банку: ПАТ Укрсіббанк,

МФО 351005,

призначення платежу: благодійний внесок.

карта Приват Банк - 5211 5374 0891 4989

Погорєлова Оксана Ігорівна

Для додаткової інформації звертатися до Оксани Ігорівни за тел .: 067-767-19-29

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004149243167&fref=ts

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...