15:06, 20 вересня 2014 р.
У Львові 50 автомобілів та велосипедів припаркують на пр. Свободи
Львів'янам покажуть, який вид транспорту займає найменше місця у просторі
У неділю, 21 вересня, об 11:00 год на пр. Свободи відбудеться флеш-моб «Простір для 50 осіб. Автомобіль, велосипед, автобус».
За словами організаторів, таке порівняння змушує нас задуматись, який вид транспорту обрати, щоб вулиці міста стали кращими. Чи завжди і всюди потрібно їхати автомобілем? Сівши на велосипед чи скориставшись громадським транспортом, ми звільняємо чимало простору, зменшуємо викиди CO2, шумове навантаження.
Нагадаємо, вперше фото учасників такого флеш-мобу зробили в Німеччині. З того часу багато міст у всьому світі робили схоже порівняння. Цього року до ініціативи долучиться і Львів.
Додамо, захід відбудеться в межах Європейського тижня мобільності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:36
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:06, 9 січня
10
10:04, 9 січня
19
10:07, 9 січня
28
12:18, 13 січня
4
live comments feed...
Коментарі