• Головна
  • У Львові орудують кишенькові крадії. Жінка викрала гроші з гаманця, який власник забув в загальному коридорі
09:47, 22 липня 2014 р.

У Львові орудують кишенькові крадії. Жінка викрала гроші з гаманця, який власник забув в загальному коридорі

До Львова на «гастролі» приїхала молода жінка з Івано-Франківщини.

Днями з квартири на вул. Шафарика невідома особа викрала 560 гривень з гаманця, який господар залишив у загальному коридорі. Хоча вхідні двері були зачинені, жінка змогла потрапити в приміщення та вчинити злочин.

Читайте також: У Львові вночі викрали велосипед: поки спали сусіди, рецидивіст непомітно пробрався в загальний коридор та зробив свою «чорну» справу

«Як з’ясували правоохоронці Личаківського районного відділу, крадіжку вчинила 29-річна жителька Івано-Франківщини, у якої і вилучили речовий доказ,» - йдеться у повідомленні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міліція Львів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення