Писарчук каже, що регіонали завжди ставились зневажливо до галичан, але «орлиць» просит не слухати

Голова Львівської обласної організації Партії Регіонів Петро Писарчук заявив, що вище керівництво його партії всі ці роки залишалось глухим до думок та закликів галичан. Водночас, П. Писарчук додав що обласне бюро Партії регіонів обов’язково скоро дасть оцінку усім подіям, які сьогодні відбуваються в країні. Проте сам очільник обласного осередку ПР не збирається виходити партії, як це нещодавно зробили депутати Львівської міської ради.

 Зокрема, П. Писарчук у своєму зверненні до галичан зазначив, що влада та опозиція перетворила мирні акції фактично в громадянську війну та поскаржився що керівництво ПР завжди зневажливо ставилось як до галичан, так і своїх однопартійців з Львівщини.

 «На жаль, не сталося так, як прагнули ми всі. Політики як від влади, так і від опозиції, заради своїх політичних амбіцій поставили на кон єдність держави. В силу політичної сліпоти свою нетерпимість один до одного вони намагаються посіяти серед людей. Втрачаючи довіру виборців, влада і опозиція перетворили мирні акції мирних людей фактично в громадянську війну.

 Заклики партійців Львівщини до громадянського миру залишились непочутими і вищим керівництвом Партії регіонів. На жаль, в партії перемагають яструби, що завжди зневажливо ставились не тільки до Галичини, але й до нас – своїх однопартійців.

 За цих три роки, що Партія регіонів при владі в Києві під час своїх візитів на Львівщину ні голова Партії регіонів Микола Азаров, ні його заступники не виявили бажання зустрітись з партійним активом області, почути їхню думку, а слухали лілейні проповіді супроводжуючих їх місцевих «еліт», які нині першими знову наділи мантії великих патріотів, про відданість Галичини владі, про те, що Писарчука немає чого слухати і партії в нього немає. Дивно, що вони так заповзято сьогодні взялися «воювати» з тим, чого немає.

 Якби люди знали всю правду… Хто захоче, обов’язково буде її знати. Але з болем переживаю все це фарисейство. Адже ми так і не почули, чим керувалось керівництво Українського Католицького Університету, беручи кошти в провладного олігарха, якому вже заборонили в’їзд до США», - йдеться у досить відвертому зверненні П. Писарчука.

 Водночас, очільник обласного осередку Партії регіонів наголосив, що «не тікатиме з корабля, що попав у шторм», маючи на увазі, вочевидь, вихід з ПР.

  «Як і більшість із Вас, я нічим не зобов’язаний Партії регіонів. Ні посадами, ні матеріальними благами. Але зневажав би себе до скону, коли б кинувся тікати з корабля, що попав у шторм. Більшість із наших партійців не боїться зміни влади, тому що звикли працювати в умовах жорсткої опозиції до них навіть тих губернаторів, яких

рекомендував теперішній уряд», - зазначається у зверненні.

 П. Писарчук також висловив думку, що владу потрібно міняти в Конституційний спосіб і не піддаватись на заклики «ненажерливих орлиць» до розправи з регіоналами Львівщини.

 «Агресія і жадоба революцій чи помсти – це шлях в нікуди. Така логіка життя, що зачинщики революцій першими стають їх жертвами. Засуджуючи тих, хто застосував кийки до мирних демонстрантів, пам’ятаймо, що слово – це найбільша зброя, яку дав нам Господь. Несправедливо сказаним словом можна нанести більші рани, ніж кийками.

 А тому просив би всіх, хто має світлі голови і чисте серце, не піддаватись на заклики ненажерливих «орлиць» до розправи з регіоналами Львівщини.

 Запевняю всіх, що в найближчий період ми зберемо обласну партійну конференцію для детального аналізу всього, що сталося за останні тижні», - додав П. Писарчук.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі