• Головна
  • На Львівщині корупціонери практично повністю відшкодували завдані ними збитки
09:53, 20 листопада 2013 р.

На Львівщині корупціонери практично повністю відшкодували завдані ними збитки

Зазначимо, що упродовж року сума збитків, заподіяних корупційними адміністративними правопорушеннями, становить 101 тис. грн., з яких 100 тис. грн. корупціонерами вже відшкодовано. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Загаломправоохоронцями складено 73 протоколи про корупційні правопорушення, з яких за одержання неправомірної вигоди складено  44 протоколи, за порушення обмежень щодо суміщення-  6, за порушення вимог фінансового контролю – 2, за конфлікт інтересів – 20 та 1 протокол за невжиття заходів щодо протидії корупції. Відтак за адміністративно карану корупцію 62 особи притягнуто до відповідальності.

Із числа осіб, яких притягнуто до відповідальності 11 державних службовців, серед яких 5 - посадові особи районних державних адміністрацій, зокрема, голова Бродівської районної державної адміністрації, начальник управління культури Львівської обласної державної адміністрації тощо, 8 посадових осіб органів місцевого самоврядування, 12 посадовців інших органів державної влади, 18 посадових осіб публічного права, 3 працівники підрозділів цивільного захисту, 3 працівники державної кримінально-виконавчої служби, 2 посадові особи, які надають публічні послуги, 1 військовослужбовець Збройних Сил України, 1 службова особа державної прикордонної служби, 5 осіб, які виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські обов’язки в юридичних особах приватного права, 1 працівник ОВС, 1 працівник податкової міліції та 1 посадова особа судової гілки влади.

Сума накладених у 2013 році судами стягнень, за вчинені адміністративні корупційні правопорушення, становить 66 тис.грн. з яких уже 61 тис.грн. штрафних санкцій стягнуто.

У 24 випадках судами застосовано додаткове стягнення у виді конфіскації незаконно отриманої вигоди.

Зазначимо, що із 46 осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення адміністративних корупційних правопорушень і які підлягали звільненню із займаних посад у відповідності до ст. 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», звільнено із займаних посад 20 осіб. Крім цього, 19 осіб звільнено із займаних посад з інших підстав, передбачених чинним законодавством, ще до визнання судом осіб винними у вчиненні корупційного правопорушення. Щодо 7 посадових осіб органів місцевого самоврядування, у зв’язку з відмовою органу місцевого самоврядування у їх звільненні за вчинення корупційних правопорушень, на даний час органами прокуратури Львівської області подано позови до адміністративних судів, та вирішується питання про звільнення їх із займаних посад.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...