• Головна
  • У центрі Львова знайшли чотири снаряди часів Другої світової війни, - ФОТО
12:34, 28 травня

У центрі Львова знайшли чотири снаряди часів Другої світової війни, - ФОТО

У центрі Львова знайшли чотири снаряди часів Другої світової війни, - ФОТО

У вівторок, 27 травня, на вулиці Замарстинівській у Львові піротехніки Головного управління ДСНС України у Львівській області вилучили та знищили небезпечні вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

Серед знахідок — один артилерійський снаряд калібру 76 мм та три артилерійські снаряди калібру 122 мм. Хоча ці боєприпаси пролежали в землі десятки років, вони все ще становили смертельну небезпеку для мешканців, повідомляє ДСНС Львівщини.

У центрі Львова знайшли чотири снаряди часів Другої світової війни, - ФОТО, фото-1

Рятувальники нагадують: у разі виявлення підозрілих предметів не торкайтеся їх, не намагайтеся перенести або знешкодити самостійно. Негайно повідомте про знахідку за телефоном 101 або 102. Не кидайте боєприпаси у вогонь — це може призвести до вибуху та трагічних наслідків.

Читайте також: У лісі біля Львова знайшли артснаряд часів Другої світової



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #снаряди #піротехники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...