Голова ОДА підписав Меморандум про співпрацю з Данською бізнес асоціацією в Україні (ФОТО)

4 жовтня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данія в Україні пані Мерете Юль та головою Данської бізнес асоціації в Україні Ларсом Вестб’єргом.

Зазначимо, Мерете Юль призначено на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Данія в Україні у 2013 році.

Під час зустрічі Мерете Юль розповіла про наміри щодо  співпраці та розвитку взаємин, як у сфері бізнесу, так і в культурно-освітній галузі. Також пані Посол відзначила, що бажає створити Консульство  Королівства Данії у Львові, адже саме у цьому регіоні спостерігається велика активність бізнесових структур, які потребують відповідного адміністрування.

Голова ОДА підтримав Надзвичайного і Повноважного Посла щодо створення Консульства та наголосив, що обов’язково направить відповідного листа в Міністерство закордонних справ України про підтримку та необхідність такої дипломатичної установи у Львівській області.

Також Віктор Шемчук відзначив, що співпраця з данськими підприємцями є вкрай важливою для економіки регіону та запевнив, що іноземні інвестори отримають всю необхідну підтримку.

У результаті перемовин голова Львівської ОДА Віктор Шемчук та голова  Данської бізнес асоціації в Україні Ларс Вестб’єрг підписали Меморандум про співпрацю та популяризацію іноземних інвестицій в економіку Львівської області.

За умовами Меморандуму сторони будують взаємини на основі чесного партнерства та захисту інтересів кожної зі сторін, створення режиму максимального сприяння реалізації взаємовигідних планів.

З метою вивчення та покращення інвестиційного клімату в області, покращення ситуації на ринку праці, формування трудових ресурсів і з метою створення робочих місць для молодих спеціалістів на підприємствах, створених за участі іноземних інвесторів у Львівській області, організовують в межах своєї компетенції семінари та інші інформаційні заходи.

Також цим документом передбачена підтримка ділових контактів та проведення усіх необхідних заходів для забезпечення ефективної співпраці.

«Підписання Меморандуму про співпрацю – це логічний крок наших взаємин, для нас це також ще й визнання позитивного інвестиційного клімату області», – підсумував очільник області.

Віктор Шемчук закликав данських гостей приїжджати на Львівщину не тільки як туристи, але й робити тут бізнес, створювати підприємства і брати участь у суспільному та культурному житті Львівщини.

danci1

 

danci_1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі