
14:32, 13 березня
Весна у Львові: у Стрийському парку розквітли шафрани, крокуси та підсніжники, - ФОТО

Львів’яни та гості міста можуть насолодитися барвистими весняними квітами у Стрийському парку.
Тут розквітли шафрани, крокуси та підсніжники, створюючи справжню весняну галявину. Багато відвідувачів вже фотографують цю красу, діляться знімками в соцмережах. Світлинами з квітами поділився заступник міського голови Львова Любомир Зубач.
«Перші шафрани у Стрийському парку висадили десять років тому. З кількох саджанців утворилася ціла різнокольорова галявина», – розповів Любомир Зубач.
Адміністрація парку звертається до відвідувачів із проханням не зривати і не витоптувати квітів. Варто пам’ятати, що відповідно до українського законодавства, за збір та продаж рідкісних ранньоквітучих рослин передбачено штраф.
Читайте також: ТОП-10 однорічних квітів, що самостійно розсіюються на клумбі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:03
Вчора
ТОП новини
Оголошення
06:44, 19 березня
live comments feed...
Коментарі