• Головна
  • Сьогодні День народження у презерватива. У Львові надають консультації
15:31, 26 вересня 2013 р.

Сьогодні День народження у презерватива. У Львові надають консультації

Починаючи з 2007 року за ініціативою десяти міжнародних організацій так чи інакше пов’язаних з проблемами планування сім’ї, почав відзначатися «Всесвітній день контрацепції».

Міжнародний день, за задумом організаторів, повинен привернути увагу влади та громадськості до проблем які виникають внаслідок статевого виховання і зневаги до засобів контрацепції.

Всесвітній день контрацепції — це не одноденна акція, а цілеспрямована робота, яка звертає увагу на необхідність зниження кількості непланованих вагітностей.

За даними ВООЗ, щороку у всьому світі у 80 млн. жінок настає небажана вагітність. 20 млн. роблять аборти, внаслідок яких 68 тисяч жінок щорічно гине. За даними МОЗ України, показник небажаних вагітностей (10,66 на 1000 жінок фертильного віку), значно перевищує рівень в країнах Європейського Союзу (в середньому 5,0 на 1000 жінок репродуктивного віку).

Незважаючи на технічний та інформаційний прогрес, багато представників молодого покоління не знають про можливості контрацепції. А в багатьох випадках чоловіки і жінки просто ігнорують потребу в захищеному с**ксі. Особливо це стосується молодих людей 15-25 - річного віку.

Поширення знань з питань контрацепції залишається актуальним. Важливе формування у молоді безпечної статевої поведінки, відповідального батьківства, зацікавленості у збереженні репродуктивного здоров’я, - повідомляють у прес-службі Департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

Консультування з питань планування сім’ї з індивідуальним підбором методів контрацепції проводиться в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення», (вул..Короленка, 9, тел. реєстратури: 275-80-61) та кабінетах планування сім’ї медичних закладів м.Львова та Львівської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...