На Львівщині «трусять» приватні підприємства: вже виявили дві тисячі неоформлених працівників

Станом на 1 вересня 2013 року органами Міндоходів Львівської області проведено 338 перевірок фізичних та юридичних осіб з питань порушення законодавства про працю. Порушення встановлені у кожному випадку, донараховано 18 млн. грн. податків та штрафних санкцій. Про це інформує головне управління Міндоходів у Львівській області.

Завдяки належно організованій взаємодії правоохоронних та контролюючих органів та комплексному підходу до питання легалізації зайнятості органами доходів і зборів у ході проведення перевірок СГД – фізичних та юридичних осіб, а також проведення індивідуально-роз’яснювальної роботи зафіксовано факти використання праці 2311 неоформлених працівників, а також залучено до державної реєстрації 1729 фізичних осіб. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали понад 1,3 млн. гривень.

Протягом січня - серпня 2013 року спільно з органами місцевого самоврядування організовано заслуховування 3912 суб’єктів господарювання з питань підвищення рівня виплати заробітної плати. За результатами вжитих заходів підвищили її рівень 3679 суб’єктів господарювання. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету склали 2461,3 тис. гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі