• Головна
  • Такого у Львові не було ніколи: у бананах вилучили кокаїнову партію на три мільйони (ВІДЕО)
Кажуть у бананах є гормон "щастя"
09:36, 19 вересня 2013 р.

Такого у Львові не було ніколи: у бананах вилучили кокаїнову партію на три мільйони (ВІДЕО)

Кажуть у бананах є гормон "щастя"

Львівські УБОЗівці викрили міжнародний канал постачання до Європи транзитом через Україну з Республіки Еквадор сильнодіючих наркотичних речовин - кокаїн. Про це інформує ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Унаслідок проведених заходів Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУ МВС України у Львівській області припинили діяльність міжнародної організованої злочинної організації з транснаціональними зв’язками.

 До складу злочинної групи входило шість осіб, організатором цієї групи був громадянин України, місцевий мешканець. Вік злочинців від 45 до 50 років. Також в злочинному угрупуванні входили іноземці інших держав, котрі тривалий період часу здійснювали контрабанду кокаїну в особливо великих розмірах з країн Південної Америки транзитом через Україну та Європу.

 «Ще на початку 2010 року організатор злочинної групи отримав інформацію щодо механізму переміщення товарів з Південної Америки до Європи через митні кордони, з приховуванням від митного контролю наркотичного засобу – кокаїн. Разом з тим, протягом 2010 – 2011 років він встановив та налагодив зв’язки як з громадянами країн Європейського Союзу, так і країн Південної Америки, котрі вчиняють злочини в сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Вартість кокаїну у Європі в 200 разів вища, ніж у країнах Південної Америки. Так, використовуючи здобутий досвід, зловмисник дійшов до висновку про необхідність створення злочинної організації для зайняття протиправною діяльністю у сфері незаконного обігу наркотичних засобів», - розповів Василь Васильович Телиця, начальник УБОЗ ГУ МВС України у Львівській області.

 Відтак, співробітники  підрозділів УБОЗ ГУ МВС України у Львівській області завдяки налагодженій співпраці зі співробітниками Центрального слідчого бюро Головної Комендатури Поліції Республіки  Польща та  Республіки Еквадор затримали всю злочинну групу в складі шістьох чоловік, котрі здійснювали незаконне переміщення з Республіки Еквадор до України партії високоякісного кокаїну в кількості понад 30 кілограм з високим вмістом наркотичної складової.

 Наркотики постачали в Україну через порт «Одеса», а для повної конспірації товару використовували банани, в котрі і заховували наркотичний засіб – кокаїн. Так, за транзитне переміщення товару організатор групи мав сплатити кур’єру 150 тисяч доларів США.

 Орієнтовна роздрібна вартість вилученої наркотичної речовини на «чорному ринку» становить близько 3 мільйонів доларів США.

 За цим фактом Головним слідчим управлінням МВС України порушено кримінальну справу за ч. 3 статті 305 КК України – створення злочинної організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,30
41,50
EUR
45,07
45,30
PLN
10,55
10,60
Оголошення
live comments feed...