А.Садовий переконує, що підвищення тарифів на тепло у Львові не буде

Міський голова Львова пропонуватиме у порядку денному сесійного засідання розглянути ухвалу про скасування ухвали міської ради від 18 липня цього року, що стосувалась відміни двоставкового тарифу на теплопостачання у Львові.

Адже місто отримало офіційну відповідь від Національно комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, що прийняттям ухвали про скасування двоставкового тарифу, Львівська міська рада перевищила свої повноваження та порушила чинне законодавство.

«Ми отримали офіційний документ, де вказано, що депутати міської ради перевищили свої повноваження і прийняли рішення, яке суперечить чинному законодавству. Думаю, що мудрість має полягати в тому, щоб цю ухвалу скасувати і не створювати для мешканців міста Львова перед початком опалювального сезону проблем. Такий проект ухвали я запропонував у порядок денний. Будемо надіятися, що депутати це зрозуміють і підтримають.

Не буде підвищення тарифів на тепло у Львові. Тариф, який сьогодні є, він у Львові менший, ніж у середньому тарифи на тепло в Україні. Це наш великий здобуток. Не треба усе руйнувати», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, у листі на ім’я міського голови Львова підтвердила, що органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на комунальні послуги, зокрема, і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, на основі тарифів на теплову енергію, встановлених Комісією. Відтак, ухвала про скасування двоставкового тарифу Львівською міською радою – це перевищення повноважень та порушення законодавства.

Відповідний лист надійшов на адресу Львівської міської ради від 10.09.2013 року за №3172/01-13-07.

Довідка

18 липня сесія Львівської міської ради подолала вето міського голови на ухвалу «Про скасування рішень виконавчого комітету від 20.10.2006 № 1189, від 08.06.2007 № 365, від 02.09.2008 № 930». Відповідно, тепловики провели розрахунок нового одноставкового тарифу для подання на затвердження в НКРП. Відтак, плата за теплопостачання, відповідно до нового тарифу, мала б зрости на 38%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі