Львів'ян запрошують взяти участь в опитуванні щодо якості надання послуг Центрами обслуговування платників податків

Кожен з відвідувачів територіальних органів Головного управління Міндоходів у Львівській області може стати учасником анкетування, оперативно висловити свою думку щодо роботи відомства.

Основною метою проведення анкетування у ЦОППі є здійснення систематичного моніторингу громадської думки та своєчасного реагування на критичні зауваження та пропозиції платників податків стосовно організації діяльності Центру, врегулювання спірних питань при обслуговуванні платників, підвищення якості надання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг.

Анкетування анонімне та за добровільною згодою, складається з невеликої кількості запитань (16), займає декілька хвилин. Результати проведеного анкетування вкажуть на якість наданих послуг.

Головне управління Міндоходів у Львівській області закликає платників податків та громадян взяти активну участь у проведенні анкетування. Бланки анкет розміщені на столах та біля «вікон» прийому відвідувачів в залах ЦОППу. Заповнена платником анкета залишається у скриньці для заяв та пропозицій, яка розміщена у приміщенні Центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі