У Львові презентують книжку Павела Коваля «Між Майданом і Смоленськом»

У п’ятницю, 13 вересня, об 11 год. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбудеться презентація найновішої книжки Павела Коваля «Між Майданом і Смоленськом» за участю автора. Книжка з’явилася у львівському видавництві «Літопис» (переклад з польської Андрія Козицького) за сприяння Польського інституту в Києві та Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.

Павел Коваль – політик, доктор політології, історик, публіцист. Упродовж 2005–2009 років був депутатом Сейму, заступником міністра закордонних справ в уряді Ярослава Качинського, від 2009 – депутат Європарламенту, співголова Комітету з парламентського співробітництва ЄС–Україна, від 2011 – голова партії «Польща – найважливіша». Керував місією спостерігачів Європарламенту під час президентських виборів в Україні 2010 року. Називає себе адвокатом інтересів України в Європейському Союзі.

Книжка «Між Майданом і Смоленськом» − це збірник інтерв’ю, які провели відомі польські журналісти Пйотр Лєґутко та Доброслав Родзєвіч. У цій праці Павел Коваль оригінально розповідає про свій досвід у політиці та дипломатії, про те, як він став безпосереднім свідком та учасником важливих і часто трагічних подій в сучасній історії Польщі, України та країн Східної Європи. Аналіз політичної дійсності поєднаний з яскравим стилем оповіді, масштабні історичні процеси змальовані з низкою деталей, що трапилися за кулісами відомих подій.

«Плідна співпраця України і Польщі – надзвичайно вагомий компонент на шляху до євроінтеграції, а також вона є важливим чинником у творенні сучасної європейської культури. Пропонована презентація нового видання стане доброю нагодою осмислення дипломатичного досвіду та дискусії довкола актуальних для українського суспільства питань»,– зазначив завідувач відділу культурно-просвітницької роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Лаврентій.

У рамках презентації відбудеться круглий стіл «Польща і Україна в останньому десятилітті» за участю Бориса Тарасюка (Україна), Павела Коваля (Польща), ВітаутасаЛандсбергіса (Литва). Модератор – Антон Борковський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі