Рівень розрахунку мешканців на боці двоставкового тарифу

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», порівняльний аналіз рівня розрахунку мешканців при одноставковому і двоставковому тарифах, свідчить, що за двоставковим тарифом за теплопостачання мешканцям краще розраховуватися.

«Одноставковий тариф діяв у Львові лише 4 роки. Рівень розрахунку мешканців при одноставковому тарифі свідчить, що він незручний для споживачів. Рівень розрахунку за перший квартал (січень, лютий, березень) у 2003 р. становив – 63,1%, у 2004 р. – 70,7%. Натомість при двоставковому тарифі рівень розрахунку за аналогічний період значно вищий: у 2011 р. – 95,9%, 2012р. – 95,9%, у 2013р. – 96,3%.

При одноставковому тарифі мешканцям доводиться сплачувати великі суми за теплопостачання зимою. Оскільки зима - це період свят, то оплата за комунальні послуги - це тягар для сімейного бюджету. Тому самі мешканців розбивали собі оплату за тепло і те, що не могли оплатити зимою, доплачували влітку. Натомість двоставковий тариф передбачає саме такий спосіб розрахунку – впродовж року, що дозволяє розвантажити сімейний бюджет», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі