• Головна
  • На обліку в управлінні соціального захисту є майже 4,5 тис. одержувачів допомоги на дітей одиноким матерям
19:05, 11 вересня 2013 р.

На обліку в управлінні соціального захисту є майже 4,5 тис. одержувачів допомоги на дітей одиноким матерям

Управління соціального захисту Львівської міської ради повідомляє, що згідно зі ст. 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» право на допомогу на дітей  одиноким матерям  мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку за вказівкою матері (батька, усиновлювача), мати (батько) дітей, у разі смерті одного з батьків, які не одержують пенсію по втраті годувальника або соціальну пенсію.

«Допомога на дітей одиноким матерям призначається за наявності витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданого відділом реєстрації актів цивільного стану або довідки про народження, виданої виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) ради, із зазначенням підстави внесення відомостей про батька дитини до актового запису відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, або документа про народження, виданого компетентним органом іноземної держави, в якому відсутні відомості про батька, за умови його легалізації в установленому законодавством  порядку», - роз’яснює начальник Сихівського відділу управління соціального захисту ЛМР Олександра Сало.

Важливо! Допомога  одиноким матерям призначається  незалежно від одержання на дітей інших видів допомог з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами. Допомога не призначається, якщо дитина перебуває на повному державному забезпеченні.

«Допомога надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім"ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. За січень-серпень 2013 року управлінням соціального захисту Львівської міської ради профінансовано цей вид соціальної допомоги з коштів державного бюджету на суму 15 млн. грн», - каже начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

 

Для отримання детальної інформації про різні види соціальних гарантій мешканці Львова можуть звертатись за консультаціями до відділів соціального захисту за місцем проживання за телефонами:

 

Галицький:

тел.:  261-44-50

(вул. Ф. Ліста, 5)

Личаківський:

тел.:  235-71-62

(вул. Театральна, 10)

Залізничний:

тел.:  295-82-28

(вул. І. Виговського, 34)

Франківський:

тел.:  237-50-81

(вул. Генерала Т. Чупринки, 85)

Шевченківський:

тел.:  252-28-40

(вул. В. Липинського, 11)

Сихівський

тел.:  254-64-80

(просп. Червоної Калини, 66)

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...