10:26, 14 вересня 2013 р.
Кращі стажувальники мерії отримають відзнаки від мера Львова
Наступного тижня, 17 вересня, об 11:00 год у великій сесійній залі Львівської міської ради кращі стажувальники мерії першого півріччя 2013 року отримають довгоочікувані дипломи та відзнаки за результатами програми стажування «Перший кар’єрний крок». Про це 032 повідомила прес-служба Львівської міської ради.
«За перше півріччя 2013 року було подано понад 600 заявок молодих людей, а успішно завершити стажування та практику зуміло близько 300 учасників. Набути нових професійних навиків, компетенцій та вмінь студентство та молодь зуміли у таких структурних підрозділах як: управління внутрішньої політики, управління транспорту та зв’язку, управлінні інформаційної політики та зовнішніх відносин, департаменті містобудування, центрі надання адміністративних послуг, а також районних адміністраціях міста та комунальних підприємствах.
Цей проект - можливість здобути практичний досвід пліч-о-пліч з працівниками мерії, а також є хорошим прикладом відкритості органів місцевого самоврядування.
За підсумками 6 років, що діє програма стажування, близько 6,5 тис. молодих людей успішно пройшли стажування, реалізували власні проекти, взяли участь у різноманітних тренінгах та майстер-класах, а частина з них, уже стали членами професійної команди Львівської міської ради», - наголошує Галина Бордун, начальник відділу кадрів ЛМР.
Програма «Перший кар’єрний крок» - це унікальний проект, що реалізовується Львівською міською радою та Центром громадянських ініціатив. Метою цього проекту єзалучення молоді до навчання в органах місцевого самоврядування, можливість зробити свій перший кар’єрний крок на благо громади міста Львова тасамореалізаціїсебе. Це один з найкращих прикладів синергії органів місцевого самоврядування.
«Почесним гостем урочистого вручення дипломів буде Юрій Логуш - проректор зі стратегії та програмного розвиткуУкраїнського католицького університету. Юрій Логуш - людина із глибокою та цікавою біографією, грандіозним досвідом та високими життєвими досягненнями. Статус одного із найвідоміших топ-менеджерів України лише підштовхнув пана Юрія розпочати активну підтримку молодої української літератури, студентства та молоді загалом.
Також під час вручення відбудеться презентація унікального молодіжного проекту «Lviv Young Project»», - додала Галина Бордун.
Довідка
Програма стажування «Перший кар’єрний крок» - це проект, що дає можливість здобути практичний досвід пліч опліч з працівниками мерії, а також є хорошим прикладом відкритості органів місцевого самоврядування. За детальною інформацією звертатися за тел. 297 57 59, контактна особа – Марта Завербна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:04
Вчора
17:41
Вчора
Ми пропонуємо українцям одну з кращих цін на ринку, – Володимир Петренко, власник UPG
Новини компаній
15:00
Вчора
Оголошення
21:05, 26 вересня 2020 р.
388
13:04, Вчора
1 532
19:24, 2 лютого
7
09:57, 1 лютого
98
live comments feed...
Коментарі