Молоді викладачі зі Львова можуть попрацювати закордоном

З 22 липня - по 30 вересня міжнародна молодіжна організація AIESEC дає можливість молодим викладачам з України отримати практичний досвід педагога в зарубіжних компаніях і установах. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

У рамках Міжнародної програми професійних стажувань від AIESEC студенти та випускники ВНЗ України зможуть взяти участь в одному з проектів, в яких будуть працювати викладачем іноземної мови в школах, ВУЗах або компаніях за кордоном. Кожен проект являє собою практику викладання іноземної мови школярам, студентам або співробітникам іноземних компаній. Найчастіше, учасники програми допомагають пізнати ази англійської, російської, іспанської або німецької мов. Робота в проектах триває 7-8 годин протягом 5 днів на тиждень. Середня тривалість проекту становить 10 тижнів. Крім своїх прямих обов'язків, студенти, що проходять професійне стажування, знайомлять своїх учнів з особливостями української культури і беруть участь у різних заходах і програмах для знайомства з культурою тієї країни, де вони працюють викладачем. 

Стажеру (учаснику стажування) надається допомога в пошуку місця проживання на час його перебування за кордоном, і як заробітна плата в подібних проектах виплачується від 250 $ - до 700 $.

Після повернення зі стажування досвідчений викладач має не тільки документальне підтвердження участі у Міжнародній програмі професійних стажувань (що, безумовно, впливає на кар'єрний розвиток), але і володіє новими знаннями та досвідом для розвитку тієї сфери, в якій він працює.

Набір на Міжнародну програму професійних стажувань від міжнародної молодіжної організації AIESEC проходить до 30 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі