У школах Львівщини 13 вересня пройде Олімпійський урок

13 вересня до Дня фізичної культури та спорту на Львівщині відбудеться ряд заходів в рамках унікальної Всеукраїнської акції – Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Основна мета – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування у дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, виховання дітей, підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму.

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 28.08.2013 р. № 351 «Про проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та олімпійського тижня», в загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладах області відбудуться спортивно-масові заходи, зокрема:

  • теоретична форма – вікторини, диспути, конференції, зустрічі з видатними спортсменами, тренерами, ветеранами та діячами фізичної культури та спорту;

  • практична форма – міні-турніри, естафети, показові виступи вихованців спортивних шкіл і секцій, показові тренування з видів спорту у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок».

Основними формами проведення Олімпійського тижня стануть спортивно-видовищні дійства, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, конкурсів пов’язаних з розвитком і пропагандою олімпійського руху, починаючи з Дня фізичної культури та спорту (14 вересня) до 21 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі