• Головна
  • «Суміш гебельсівщини і совєцького агітпропу», - прес-служба ВО «Свобода» про сюжет, який стосується Тягнибока (ВІДЕО)
спростування від "Свободи"
09:32, 4 вересня 2013 р.

«Суміш гебельсівщини і совєцького агітпропу», - прес-служба ВО «Свобода» про сюжет, який стосується Тягнибока (ВІДЕО)

спростування від "Свободи"

Прес-служба ВО «Свобода» оприлюднила заяву щодо неправдивої інформації, поширеної у програмі «Гроші» на телеканалі «1+1».

"Суміш гебельсівщини і совєцького агітпропу, поширена в сюжеті програми «Гроші» на каналі «1+1» 2 вересня 2013 року, просто шокує. Це чергова хвиля інформаційного бруду, який щодня виливається зі сторінок, радіохвиль та телеекранів олігархічних ЗМІ. Мета цієї знавіснілої дифамаційної кампанії – дискредитувати єдину дієву національну силу в парламенті. Сюжет – поза такими поняттями, як журналістські стандарти, европейські норми, професійна етика, збалансованість інформації. Все побудовано за принципом: «що більша брехня – то охочіше в неї повірять».

Псевдожурналіст Михайло Ткач уже не вперше продукує маніпулятивні сюжети про лідера «Свободи». Анонсуючи у своєму «викривальному» матеріялі, що «Тягнибок будує розкішний маєток у заповіднику», автор не наводить жодного факту на підтвердження свого твердження. Але навіщо Ткачеві факти і журналістські стандарти, коли він пряде своє псевдорозслідування згідно із завданням, поставленим його господарями! І це завдання йому потрібно виконати за будь-яку ціну. Демонструючи недобудовану споруду, «слідопит» Ткач ні сіло ні впало заявляє, що вона належить лідерові«Свободи». Основним «аргументом» стали слова невідомих осіб зі спотвореним голосом і розмитим зображенням, які спочатку твердять, що ця будова належить лідерові «Свободи», а згодом ті ж персонажі активно це заперечують. Відеокартинка постійно скаче, що вказує на маніпулятивний монтаж.

Єдиний документ, який демонструє Михайло Ткач, – це офіційна Декларація про доходи Олега Тягнибока. Вона потрібна псевдожурналістові для того, аби прочитати, що у лідера ВО «Свобода» жодної нерухомости у Київській області немає, але потім укотре повторити абсолютно протилежне.

Отже, мета зазначеної програми – продовження дискредитаційної кампанії щодо «Свободи» та її лідера на головних провладних каналах. Режимові конче потрібно відвернути увагу суспільства від реальних проблем, корупції і зловживань нинішньої влади і натомість посіяти в суспільстві зневіру й апатію.Очевидно, від цього інформаційного кілера годі чекати розслідувань про Межигір’я та його власників – на це замовлення не надходило. Є замовлення на поливання брудом опозиції. І в хід пущено брехню, маніпуляції та різного роду спекуляції.

У зв’язку з цим прес-служба Всеукраїнського об’єднання«Свобода» вимагає від керівництва каналу «1+1» у досудовому порядку спростувати неправдиву інформацію, поширену у програмі «Гроші» 2 вересня 2013 року. Офіційно заявляємо, що жодної нерухомости, крім заявленої у Декларації про доходи, у лідера «Свободи» та його родини немає. Закликаємо українських журналістів дотримуватися журналістських стандартів та не бути знаряддям у руках Банкової в боротьбі з опозицією. Залишаємо за собою право на захист честі, гідності і ділової репутації у судовому порядку.

Принагідно повідомляємо, що Олег Тягнибок не будує Тадж Магал,не орендує Венстмістерський палац, не має квартири в «Бурдж Халіфі» та не є афільованим власником Межигір’я".

Нагадаємо, як повідомляють ЗМІ лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок будує маєток у заповідній зоні під Києвом.Про це йдеться у сюжеті програми "Гроші", журналістам якої вдалось вперше віднайти житло очільника українських націоналістів. Детальніше у відео:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...