Львів’янам розкажуть як шукати ресурси для роботи організацій

Громадське об'єднання «Самопоміч» оголошує набір учасників на тренінг «Фандрайзинг: джерела фінансування громадських організацій. Написання проектів», який відбудеться 7 вересня у м. Львів. Тренером виступить Олександра Скиба, автор ряду громадських, соціально-політичних проектів з 2009 року.

Останнім часом все більше і більше організацій і приватних осіб в нашій країні стикаються з необхідністю писати заявки на гранти. Реалізація нових ідей потребує коштів. Для західних фахівців це звичайна процедура — фонди оголошують конкурси, переможці конкурсів отримують гранти. Однак для фахівців з України та інших країн СНД проблема підготовки заявки на такий конкурс ідей та проектів стала актуальною набагато пізніше ніж у їхніх зарубіжних колег.

Що ж необхідно для того, щоб зробити вашу організацію, установу чи творчий колектив одним з грантоотримувачів? Одна з умов — це правильна стратегія фандрайзингу, яка включає в себе різні підходи й джерела.

Фандрайзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін) для реалізації проектів та/або підтримання існування організації. Дізнатись як успішно переконувати інших у тому, що діяльність вашої організації заслуговує уваги і підтримки можна буде на тренінгу «Фандрайзинг: джерела фінансування громадських організацій. Написання проектів», який відбудеться 7 вересня у Львові. Викладатиме київський тренер Олександра Скиба, що проводить тренінги з 2010 року та працює з такими фондами як NED, NDI, Canada found, Фонд Фрідріха Наумана, Фонд Фрідріха Еберта, Європейський фонд «Партнерство заради демократії»(ЄС) та ін.

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету (в додатку) та відіслати на адресу [email protected]  
до 5 вересня 2013 року включно. Всі поля анкети мають бути заповнені. Анкета (файл) має бути підписана прізвищем та ім’ям учасника латинськими літерами (на приклад, Ivan_Ivanov). 6 вересня учасники отримають підтвердження участі.

Дата тренінгу: 7 вересня 2013 р.

Тривалість тренінгу: 10:00 – 17:00

Загальна кількість учасників: до 20 чол.

Адреса: площа Міцкевича, 6/7, 5 поверх

План тренінгу:

1.    Аналіз поняття «фандрайзинг»

2.    Джерела фінансування громадських організацій

3.    Фонди: вибір фонду, комунікація, написання заявок та їх подача

4.    Держава: форми співпраці з органами місцевого самоврядування

5.    Бізнес: вибір бізнес-партнера, формування пакету пропозицій, комунікація

6.    Власні ресурси організації 

7.    Аналіз поняття «проект»

8.    Складові проекту

9.    Написання чернеток власних проектів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі