У селищі Запитів, що на Львівщині добудували школу і купили 22 комп'ютери (ФОТО)

Вчора, 1 вересня, відбулось урочисте відкриття добудови та реконструкції школи у смт Запитів Кам’янка-Бузького району Львівської області.

«Сьогоднішня подія для мешканців селища Запитів є надзвичайно хвилюючою – відкривається нове приміщення храму  науки. Маю надію, що школа нарешті займе гідне місце у державному контексті, а всі державні реформи, закони, проекти і програми сприятимуть розвитку освітньої галузі», – наголосив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.Богдан Матолич у вітальному слові.

В рамках урочистостей відбулось освячення школи та території, а також  перерізання символічної стрічки.

Варто також відзначити, що в минулому році на Львівщині введено в дію 5 загальноосвітніх навчальних закладів, в цьому році передбачено ввести ще 3 школи.

Додатково зазначимо, перші згадки про школу у с. Запитів датовані ще у 1897році. Це була двокласна школа. Кількість дітей шкільного віку сьогодні – 365, в перший клас цьогоріч пішло 42 учня. Педагогічний колектив навчального закладу нараховує 35 вчителів.

У школі проатестовано 1 навчальний кабінет інформатики. Придбано 22 комп’ютери, 1 мультимедійний проектор, 1 ноутбук. У навчальному процесі використовуються комп’ютерні програмні засоби навчання.

Також на базі школи є стадіон зі штучним покриттям. Бібліотечний фонд становить 13624 книг, брошур та журналів, з них 4663 становлять підручники.

 

запитів головна

 

запитів дзв

 

запитів осв

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі